SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 16.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 442
  • SON GÜNCELLEME: 16.11.2014
A9 TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
A9 TV

A9 TV

A9 TV Hakkında Bilgiler

Karma yayın anlayışı ile farklı bir konsepti de beraberinde getiren A9, aslında sosyal medya sayesinde hepinizin çok yakından tanıdığı kanallardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Adnan Oktar’ın yönetimin ekranlara gelen sohbet programlarını belki takip etmiyorsunuz ancak kedicikler sayesinde ve az önce de söylediğimiz gibi soysal medya sayesinde birçoklarınız bu kanalı iyi tanıyor. Garip bir İslami anlayış mevcut ve programları da izlerseniz bunu sizler de net bir şekilde görebilirsiniz. A9 Tv ekranlarında karşımıza çıkan bu ilginç isimleri sizler de dilerseniz online olarak takip edebilirsiniz çünkü kanal, kendi web sitesinden yayınlarına devam ediyor ve internet bağlantınızın olduğu her yerden sizler de bu kanalı canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

A9 Tv ile ilgili bilgilere de ulaşabileceğiniz bu web sitesi, gayet kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve yayınlarda çok fazla donma ya da takılma olmadığını da söyleyebiliriz. A9 Tv yayınlarını sitemiz üzerinden de izlemek mümkün ve tek bir tık ile bilgisayarlarınızın karşısında en azından Adnan Oktar’ı takip edebilirsiniz. Kanalın genel konseptine bakıldığında karma bir anlayış seziliyor ancak daha çok dini ağırlıklı yayınlar yapılıyor ve bunu da Adnan Oktar üstleniyor. Yarışma ya da popüler kültür programlarına yer veren bir kanal olmadığını da söyleyebiliriz, bu yüzden reyting kaygısı gütmeye de devam ediyor.

Konsept üzerinde biraz oynama yapılsa aslında daha popüler bir kanal haline gelebilir ancak kanalın çizgisi belli ve uzun süredir hiçbir değişiklik görülmüyor. A9 Tv ile birlikte sizler de İslami konularda bilgi alabilir ve daha maneviyat dolu konsepte ulaşabilirsiniz. http://canlitvizle.web.tr bağlantısı üzerinden sitemize ulaşarak dilerseniz farklı yayın organlarına da ulaşabiliyorsunuz. Dini temaya sahip olan programlar ile birlikte eğlence kanalları da mevcut ve online olarak yayın yapa kanalların tümü de yine bu adreste sizlere sunuluyor. Tamamen ücretsiz hizmet veren ve yerel televizyon kanallarını da bünyesine dahil eden sitemiz, çok sayıda ziyaretçisi ile birlikte bu sektörün en bilinen sitesi olmaya devam ediyor ve buradan sizlere de teşekkürlerini iletiyor.

A9 TV İletişim Adresleri

Ünvanı: A9 Televizyonu Dijital Yayıncılık A.Ş.
Yazışma Adresi: Barbaros Mah. Deluxia Palace A Blok No: 404 Ataşehir İstanbul
Telefon: 0216 510 5694
Internet Adresi: www.a9.com.tr
Eposta Adresi: [email protected]

Sorumlu Müdür: Serkan Yumru
Telefon: 0216 510 5694
E-mail: [email protected]

İzleyici Temsilcisi: Serdar Dayanık
Telefon: 0532 012 4470
E-mail: [email protected]

Burayı ziyaret ederek kanala ulaşabilirsiniz.

A9 TV Uydu Frekansları

Uydu: TÜRKSAT 3A
A9 TV FREKANS: 12526
Vertical (V) Dikey Bati
SYMBOL RATE: 30000
5/6 231 230
Türksat 3A Uydusu