BENZER TV KANALLARI
  • Benzer TV Kanalı Bulunamadı!
SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 04.02.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.550
  • SON GÜNCELLEME: 18.10.2014
Al Jazeera KANALI HAKKINDA DETAYLAR
al-jazeera-izle

Al Jazeera

Al Jazeera Hakkında Bilgiler

Türkiye, Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkasya genelinde yayın yapan Al Jazeera, geniş bir yayın ağına sahip ve her geçen gün de bu ağı genişletmeye devam ediyor. Genellikle haber kanalı olarak bilinen ancak spor dünyasına ve özellikle Arap futboluna yaptıkları katkı da yadsınamaz diye düşünüyorum. Al Jazeera, Arapça olarak yayın yapıyor ancak Türkçe kanalında Türkçe yayın yaptığını görebiliyoruz. İki kanal tek bir bünyede hizmet veriyor ve genel konsept olarak haber kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Dünya gündemine sizler de daha yakın olmak ve gelişmeleri daha yakından takip etmek adına al Jazeera kanalını takibe alabilirsiniz. Türkçe ve Arapça yayınları ile daha çok Müslüman ülkelere hitap etmeyi tercih eden kanal, kendi web sitesi üzerinden de izlenebiliyor ancak televizyonlarınızın karşısında takip etmek istiyorsanız frekans ayarlarınızı yapmanız gerekiyor çünkü kanal uydu üzerinden yayınlarına devam ediyor.

Özellikle Ortadoğu hakkındaki gelişmelere yer veren ve canlı yayınları ile de savaşın ortasında yer alan kanallardan bir tanesi diyebiliriz. Al Jazeera, kendi politikasına uygun olarak hareket ediyor ve belli bir siyasi görüşe sahip odluklarını da net bir şekilde dile getiriyorlar. Al Jazeera kanalını sizler de online olarak takip edebilir ve gündemi daha kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz. Her ne kadar belli bir siyasi görüşe de sahip olmuş olsalar, objektif yayın anlayışı ilkesinden hiçbir şekilde vazgeçmediklerini görüyoruz ve bu da profesyonel yayıncılık anlayışının bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Al Jazeera kanalını takip etmek için illa ki televizyon karşısında olmanız gerekmiyor çünkü http://canlitvizle.web.tr adresi de bu aşamada sizlere hizmet veriyor ve kanalı ücretsiz olarak sizlere sunuyor.

Bilgisayar karşısına geçip Al Jazeera kanalını izlemek istiyorsanız sizler de bağlantıyı kullanabilir ve sitemizde yerinizi alabilirsiniz. Al Jazeera, haber konsepti ile yayın hayatına devam eden ve Türk kanalı ile de dikkatleri üzerine çeken profesyonel bir adrestir ve geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmış kanallardan bir tanesidir. Al Jazeera ve daha fazlası için site içi arama yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Al Jazeera İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Al Jazeera Uydu Frekansları

Frekans: 11746
Sembol Hızı:27500
Pozisyon:H( Yatay)
Fec:5/6
Bu frekans bilgileri ile Al Jazeera tv kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz.Uydu alıcısına sahip değilseniz sitemizi ziyaret edip daha sonra Al Jazeera sayfamıza gelerek online olarak izleyebilirsiniz.Tv izleme sitemiz sizlere Al Jazeera tv kanalını sunmaktadır.