SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 10.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 199
  • SON GÜNCELLEME: 10.10.2014
Bengütürk TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Bengütürk TV

Bengütürk TV

Bengütürk TV Hakkında Bilgiler

Milli duyguların yoğun bir şekilde yaşandığı kanallardan bir tanesi olan Bengütürk TV, yayın hayatına çok uzun zaman önce başlamış kanallardan bir tanesidir ancak test yayınları çok uzun sürdüğü için profesyonel yayın hayatında yer alması da bir hayli gecikti. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi daha milliyetçi ve daha geleneksel bir yayın anlayışına sahip ve bu aşamada ülke için objektif davranma konusunda biraz geri planda kalmayı tercih ediyorlar. Bengü Türk, çok fazla ön planda olan bir kanal değil ancak yaptıkları enteresan eylemler ile dikkatleri üzerine çekmeyi en iyi şekilde başaran kanallar arasında yerini almaya devam ediyor. Bu aşamada Bengü Türk ile ilgili en ilginç olayın da Taraf gazetesini canlı yayında yırtmış olmasını gösterebiliriz. Bu kanalın net bir tavrı var ve öyle sanıyorum ki reyting konusunda da bir kaygıları yok ve diledikleri gibi yayın yapabiliyorlar.

Bengü Türk, haber kanalı konsepti ile yayın hayatına devam ediyor ve bununla birlikte sabah programlarına da çok fazla yer veriyor. Aslında sabit bir konsept yok ancak haber programlarının ve yayınlarının çok daha fazla olması da bu kanalı o doğrultuda ilerletiyor diyebiliriz. Bengü Türk kanalını sizler de takibe aldığınızda aslında net bir yayın anlayışına sahip olmadıklarını görebilirsiniz fakat internet üzerinde yer alan bilgiler ve kanalın genel bakış açısı haber konseptine daha yakın odluklarını gösteriyor.

Bengü Türk ile ilgili çok fazla bilgi yer almıyor fakat az önce de söylediğimiz gibi sizler de yayınları kısa bir süre takip ederseniz daha çok haber programlarına yer verdiklerini görebilirsiniz. Bengü Türk internet sitesine giriş yaptığınızda da yine çok fazla detayın yer almadığını ve hatta yalnızca yeni frekans ayarlarının nasıl yapılacağının yer aldığı bir metin ile karşılaşıyorsunuz. Bengü Türk kanalını sizler de takip etmek ve izlemek isterseniz bu adres ücretsiz olarak yayınları sizlere sunacaktır. Amatörlük ve profesyonellik arasındaki ince çizgide yer alan Bengü Türk, yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Bengütürk TV İletişim Adresleri

Sahibi: Ahmet TURGUT
Genel Yayın Yönetmeni: Y. Murat İDE
Sorumlu Müdür: Muhammed KILIÇ
Editör: Ercan KÜÇÜK
İdari İşler: Nazire AYGÜL

Telefon: 0212 281 20 81
E-Posta: bilgi@benguturk.com
Adres: Yeşilce Mah./ Dalgıç Sokak/ No: 13
Kağıthane/ İstanbul

Bengütürk TV Uydu Frekansları

D-Smart: 175.kanal
Türksat: F 12015 / S 27500 / P = H / FEC : 5/6