SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 21.12.2011
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 2.566
  • SON GÜNCELLEME: 04.08.2016
Beyaz TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
beyaz-tv-izle

Beyaz TV

Beyaz TV Hakkında Bilgiler

Belli bir konsepte sahip olmasa da haber kanalı olarak hizmet veren ve bunun yanı sıra gün içerisinde yabancı dizi ve filmlere de yer veren Beyaz Tv, her geçen gün biraz daha güçlü hale gelen kadrosu ile fark yatmaya devam ediyor. Bu kadroya göz attığımız takdirde Ertem Şener gibi efsane bir spiker gözümüze çarpıyor. Beyaz Tv denilince akla gelen ilk isimlerden bir tanesi ve şimdilerde Beyaz Tv yayın akışında da kendine yer bulmuş durumda. Pazar günleri saat 23:00’da ekranlara gelen ve Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Engin gibi özle isimlerin de eşlik ettiği Beyaz Futbol programının sunuculuğunu ve moderatörlüğünü üstleniyor. Ertem Şener, efsanevi maç anlatımları ile kalbimizde taht kurmuş isimlerden bir tanesi diyebiliriz ancak son dönemlerde izlediği politika ve fikir ayrılıkları sevenlerini bir hayli üzdü.

Beyaz Tv yayın akışına göz atmaya devam ediyor ve Emine Beder gibi usta bir ismi de bu akışta görebiliyoruz. Yıllar önce ATV ekranlarında karşımıza çıkan ve yemek programlarının değişmez ismi olan Emine Beder, yeni lezzetler ve yeni tatlar ile Beyaz Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor. Mutfak Aşkı isimli program ile karşımıza çıkan Emine Beder, haftaiçi her gün 13:00’de ekranlarda yerini alıyor. Yeni lezzetlere göz atmak ve yemek tariflerini öğrenmek için sizler de Beyaz Tv ekranlarının karşısına geçip Emine Beder’i takip edebilirsiniz.

Yayın akışında bu kez karşımıza Ebru Gediz çıkıyor. Yeni Baştan isimli programda hayata dair her şeyi bulabiliyorsunuz ancak daha çok üzücü ve sıkıntılı olaylar konu alınıyor. Ebru Gediz’i daha önceki yıllarda Star Tv ekranlarında görmüştük ve ek olarak Kanal 7 ekranlarında da karşımıza çıkmıştı ancak yeni kanalı olan Beyaz Tv ile daha mutlu gibi görünüyor ve uzun süredir de Beyaz Tv ile çalıştığını belirtmek gerekiyor. Sizler de Beyaz Tv yayınlarını takip etmek ve özellikle online olarak bu yayınları takip etmek istiyorsanız http://canlitvizle.web.tr/ adresi ile hizmet veren sitemiz üzerinden yayınlara kolayca ulaşabilir ve günü daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Beyaz TV İletişim Adresleri

ANKARA İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Macun Mah. 173. Sokak No:3/1 Yenimahalle / ANKARA
Telefon: +90 312 333 33 00 Fax : +90 312 333 33 41
Email: [email protected]

İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Gayrettepe Mah. Cemil Arslan Güder Sk. Otim İş Merkezi B Blk. No:25 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: +90 212 333 33 00 Fax : +90 212 333 33 41
Email: [email protected]

Beyaz TV Uydu Frekansları

Uydu: Turksat
FREKANS: 12729
Symbol Rate: 30000 V (Vertical) Yatay

TÜRKSAT KABLOLU YAYIN
Kablo TV C37

D-SMART
D Smart 40. Kanal

TELEDÜNYA
Kanal 36

TİVİBU
124. Kanal

DIGITURK
Kanal 36