SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 04.09.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.551
  • SON GÜNCELLEME: 28.10.2014
Çay TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
cay-tv

Çay TV

Çay TV Hakkında Bilgiler

Karadeniz Bölgesi kanallarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan ve konseptini de bu doğrultuda belirleyen Çay Tv, Karadeniz ezgileri ile başlayan yayın hayatını daha profesyonel hale getirmiş ve canlı yayınlar ile birlikte Karadeniz Bölgesi ile ilgili gündeme dair olan biteni de paylaşmaya başlamıştır. Eğlence programları ile birlikte kültür sanat programlarına da yer veren ve geniş bir yayın akışı yelpazesi ile karşımıza çıkan Çay Tv, yeni yayın döneminde yeni frekansları ile karşımıza çıkıyor ve bu güncellemeleri de sitemizden sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Çay Tv, Karadeniz Bölgesine hitap eden ancak uydu üzerinden tüm Türkiye’nin izleyebileceği özel bir kanaldır. Her ne kadar amatör bir konsept gibi görünse de yayın akışına bakıldığında ve yayın kalitesi ele alındığında Çay Tv’nin bir hayli başarılı ve profesyonel odluğunu görebiliyoruz.

Çay Tv yayın akışında ilk göze çarpan yayınlardan bir tanesi: Karadeniz Rüzgarı. Adından da anlaşılacağı üzere bir eğlence programı ve bu programın sunuculuğunu da Serkan Öztürk üstleniyor. Karadeniz bölgesinin sevilen sanatçılarından bir tanesi olan Serkan Öztürk, güzel sesi ve eğlenceli konukları ile Çay Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor ve keyifli bir program sizleri bekliyor. Her Salı saat 20:00’da sizler de Çay Tv ekranları karşısında yerinizi alabilir ve bu keyifli programı izleyebilirsiniz. Her Pazar 21:15’de ise sizleri daha da eğlenceli ve daha da keyifli bir program bekliyor ve bu program da Birsen’le Karadeniz Kervanı olarak karşımıza çıkıyor.

Program, farklı bir konsept ile Çay Tv ekranlarında yerini alıyor ve Karadeniz Bölgesinde bulunan farklı şehirleri, farklı semtleri gezmeye devam ediyor. Cti.web.tr üzerinden sizler de bu yayınları takip edebilir ve Karadeniz esintileri ile günü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Karadeniz Bölgesinin insanı her zaman bizlere daha sıcakkanlı ve daha samimi gelmiştir, işte bu yüzden Çay Tv yalnızca Karadeniz halkına değil, tüm Türkiye geneline hitap etmeyi başaran bir kanal olmuştur. Çay Tv ekranları karşısında sizler de yerinizi alarak bu eğlenceli insanların yaşantılarına ortak olabilir ve onları takibe alabilirsiniz.

Çay TV İletişim Adresleri

Şirket Ünvanı: Çay Televizyonu A.Ş
Sorumlu Kişiler: Mustafa Yazıcı
Ticaret Sicil No: 5083
Adres: Atatürk Caddesi No:295 53100 Rize
Telefon: 0 464 214 74 74 – 75
E-posta: [email protected]

Çay TV Uydu Frekansları

Turksat Frekans: 11096 V 30000
D-Smart 252. Kanal

Bu frekans ve kanal bilgilerini kullanarak Çay TV’yi izleyebilirsiniz.