SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 19.07.2012
  • YORUM SAYISI: 1
  • İZLENME SAYISI: 11.754
  • SON GÜNCELLEME: 23.11.2014
  1. CEVAPLA ismail bahçı / 30.09.2012 tarihinde yazdı.

    birde filmlerin isimlerini görebilsek

Cinama TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
cinama-tv

Cinama TV

Cinama TV Hakkında Bilgiler

Sinema tutkunları için özel olarak yayın yapan sinema kanalları mevcut ve bizler de bu kanaların tanıtımını yapmaya, ücretsiz olarak bu kanalları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kanallardan bir tanesi: Cinama Tv. İsim olarak absürt bir kanal olarak karşımıza çıksa da bu şekilde ilgi çekmeyi başardıklarını söylemek de mümkün! Kanal, yabancı filmlerin adresi olarak bizlere hizmet veriyor ve yerli filmlere hiçbir şekilde yer verilmiyor. İnternet üzerinden de yayınlarına devam eden Cinama Tv, özel yayın kuruluşlarından bir tanesidir ve normal uyduda kanalı bulmanız mümkün değildir. Cinama Tv, genellikle IMDB filmlerine yer veriyor ve son dönemde göze çarpan filmleri de sizlerin huzuruna getiriyor. Evde sinema keyfini doyasıya yaşamak adına sizler de Cinama Tv ekranları karşısında yerinizi alabilir ve yabancı filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Cinama Tv, erken saatlerde yayınlara başlıyor ev gece yarısına kadar en yeni yabacı filmler ile sinema severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Cinama Tv kanalını sizler de takip ederek sinema salonlarınızı evlerinize getirebilir ve yabancı film sektörünü çok daha yakından takip edebilirsiniz. Cinama Tv, hd görüntü kalitesi ile sizlere gerçek bir sinema deneyimi yaşatıyor, üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyor. Cinama Tv ekranları karşısında sizler de yerinizi alarak dönemin en popüler filmlerini takip edebilir ve özellikle hafta sonları imdb filmlerini izleyebilirsiniz.

Hepinizin bildiği gibi imdb dünyaca ünlü bir sinema oylama sistemi ve insanların verdiği oylar ile birlikte en iyi filmler seçiliyor ve Cinama Tv de bu sıralamaya bağlı kalmaya gayret gösteriyor. Cinama Tv kanalını daha yakından takip etmek ve bilgisayar başından ayrılmak istemiyorsanız sizler de http://canlitvizle.web.tr/ adresinden yardım alabilir ve kanalı sıkı takibe alabilirsiniz. Cinama Tv ve çok daha fazlasını sizsinle buluşturan sitemiz sayesinde kriterlerinize en uygun kanalı bularak sizler de günü bilgisayar başında televizyon izleyerek geçirebilirsiniz. Cinama tv ve benzeri konseptler için tek yapmanız gereken sağ üst bölümde yer alan kanal arama alanını kullanmak ve aramalarınızı yapmak olacaktır.

Cinama TV İletişim Adresleri

Ulaşım adresleri bilinmiyor.

Cinama TV Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yaptığı için karasal uydu frekansı bulunmamaktadır.