SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 29.12.2011
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 877
  • SON GÜNCELLEME: 18.09.2014
Cnbc-e KANALI HAKKINDA DETAYLAR
cnbc-e-izle

Cnbc-e

Cnbc-e Hakkında Bilgiler

Daha elit bir yayın ilkesi anlayışı, daha disiplinli bir çalışma ve daha profesyonel bir kanal! Cnbc-e adını versek sanırım bu söylediklerime sizler de katılacak ve kanalın daha fazla övgüyü hak ettiğini söyleyeceksiniz. Uzun süredir farklı bir portal üzerinden yayın hayatına devam eden ve farklı yayın organları ile de karşımıza çıkan Cnbc-e, konsept olarak da yerli kanallardan çok ama çok daha farklı bir anlayış ile yayın hayatına devam ediyor. Uydu üzerinden yayın yapan Cnbc-e, konsept olarak film ve dizi yayınlarını tercih etmiş durumda ve özellikle Avrupa’da yayınlanan dizileri bünyense dahil etmesi ile birlikte izleyici kitlesini de daha geniş tutmayı başarmıştır.

Cnbc-e ekranlarında karşımıza çıkan ve fazlasıyla popüler olan dizilerden bir tanesi: Game of Thrones. Taht Oyunları olarak Türkçe karşılığını bulan ve inanılmaz bir senaryo ile karşımıza çıkan bu dizi, ABD yayını ile aynı saatte Cnbc-e ekranlarında karşımıza çıkıyor. Taht üzerinde oynanan oyunlar ve krallıklar arasında verilen mücadelelerin muazzam görsel efektler ile süslendiği bu dizi, ülkemizde de çok fazla insanın takip ettiği yabancı diziler arasında yer alıyor ve Cnbc-e kanalının en çok izlenen dizileri listesinde de ilk sıralardaki yerini koruyor. Her hafta farklı bir macera ve farklı bir entrika ile karşımıza çıkan diziyi sizler de Cnbc-e kanalı aracılığı ile takibe alabilirsiniz.

Yabancı diziler ile birlikte yabancı filmlere de yer veren Cnbc-e, kendi web sitesi üzerinden de yayınlarını sizinle paylaşıyor ancak online olarak site üzerinden yayını takip etmek zaman zaman mümkün olmuyor. Cnbc-e yayınlarını daha kusursuz bir şekilde takip etmek adına sizler de http://canlitvizle.web.tr/ adresini tercih edebilirsiniz. Yayın akışına göz atıldığında Vikings gibi yine çok popüler olan dizilerin yer aldığını görüyoruz ve hitap ettiği kitlenin de daha elit bir kitle olduğunu belirtmek gerekiyor. Sizler de daha keyifli vakit geçirmek ve yabancı dizileri daha sorunsuz bir şekilde takip etmek adına bu kanalı sık kullanılanlara ekleyebilir ve kültürel anlamda televizyonu fırsata çevirebilirsiniz.

Cnbc-e İletişim Adresleri

İÇERİK SAĞLAYICI
Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Eski Büyükdere Caddesi USO Center No. 61 80660 Maslak – İstanbul
Tel: 0212 335 00 00

ERİŞİM SAĞLAYICI
NTVMSNBC web sayfasının erişim sağlayıcısı Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme
Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş ‘dir.
SUPERONLINE -Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.
Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İSTANBUL
Tel: 0212 335 00 00
E-posta: [email protected]

YER SAĞLAYICI
Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Eski Büyükdere Caddesi USO Center No. 61 80660 Maslak – İstanbul
Tel: 0212 335 00 00
E-posta: [email protected]

Cnbc-e Uydu Frekansları

Uydu yayını
CNBC-E Frekans: 11054
Konum: H – Yatay Batı
Sembol | Fec | V-pid | A-pid: 30000 5/6 513 660
Uydu: Türksat 3A