SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 10.01.2012
  • YORUM SAYISI: 1
  • İZLENME SAYISI: 10.279
  • SON GÜNCELLEME: 18.09.2014
  1. CEVAPLA Ahmet_buyuk_kose / 03.09.2012 tarihinde yazdı.

    eş durumundan tayin ilgili konuş secimde oy istemesini biliyorsun hayatımda sen gibi bakan görmedim insaallaH BAŞBAKAN SİZİ GÖREVDEN ALIR

CNN Türk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
cnn-turk-izle

CNN Türk

CNN Türk Hakkında Bilgiler

Haber ve kültür-sanat konsepti ile bizleri selamlayan ve yayın hayatına başladığı günden bu yana kendi kemik kadrosunu en iyi şekilde oluşturan ender kanallardan bir tanesi olan Cnn Türk, yayın ilkelerine bağlı kalmaya devam ediyor. Her ne kadar Gezi olaylarında takındığı tavır nedeniyle çok fazla tepki toplamış olsa da, ülkemizdeki basın özgürlüğünün de ne ölçüde bağımsız olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Cnn Türk konseptine benzer konsept ile yayın yapan çok fazla kanal yok, bu yüzden rekabet de çok fazla karşımıza çıkmıyor ve sektörün lideri olarak da Cnn Türk gösteriliyor. Haber yayınları ile birlikte kültür sanat programlarına da yer veren kanalı sizler de takibe alabilir ve daha oldu dolu bir kanal arayışına bu kanal ile son verebilirsiniz.

Afiş programı Cnn Türk ekranlarında karşımıza çıkan programlardan bir tanesi ve kültür-sanat konseptini en iyi şekilde yansıtan yayınlardan biri olarak da karşımıza çıkıyor. Cnn Türk ekranlarının da en çok takip edilen programı olan Afiş’i aslında çok tanıdık bir isim sunuyor ve bana göre gayet de başarılı bir sunuculuk kariyeri mevcut. Nefise Karatay! Bu ismi daha önce farklı kanallarda duymamış olabilirsiniz ve yaptığı işler nedeniyle çok fazla eleştiri almış olabilir ancak Cnn Türk ekranlarında kendini bulduğu bir program ile karşımıza çıktığını düşünüyorum ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Cnn Türk ekranları karşısında yerinizi almak isterseniz sizler de http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden yayınlara ortak olabilir ve gün içerisinde haber alırken, diğer taraftan kültürel etkinlikleri de takip edebilirsiniz. Cnn Türk gibi özle bir konsepte sahip olan kanalların değerini bilmek gerekiyor diye düşünüyorum çünkü yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu tür bir konsept ile hizmet veren çok fazla kanal yok! Cnn Türk yayınlarını takip ettiğinizde sizler de konseptin ne denli farklı olduğunu ve diğer kanallara göre çok aykırı bir yayın akışına sahip odluğunu göreceksiniz. Daha fazlası için sizleri de kanal ile baş başa bırakıyor ve daha objektif bir değerlendirme yapmanızı tavsiye ediyorum.

CNN Türk İletişim Adresleri

Adres: Doğan TV Center K:3, 34204 Bağcılar İstanbul – Türkiye
CNN TÜRK’le ilgili tüm görüş ve yorumlarınız için:
Telefon: 0212 442 31 18
Telefon (Santral): 0 (212) 413 56 00
Email: info@cnnturk.com.tr

Kurumsal İlt. ve Basınla İlişkiler
Tel: 0(212) 413 58 80
Faks: 0(212) 413 58 83
iletisim@cnnturk.com.tr

CNN Türk Uydu Frekansları

» D-Smart 30. KANAL
» Digiturk 42. KANAL
» Teledünya 49. KANAL
» Tivibu 59. KANAL
» Kablo S 22
» Türksat 2A 11804 Vertical 24444 5/6