SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 06.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 361
  • SON GÜNCELLEME: 06.01.2015
Destan TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Destan TV

Destan TV

Destan TV Hakkında Bilgiler

TRT’nin siyah beyaz yayınları ile başlayan ardından STAR TV ile renkli dünyalara geçiş yapılan televizyonculuk sektörü çok büyük bir gelişim gösterdi. İnsanların haber alma özgürlüğü ve bilgiye ulaşma isteği sayesinde önce yerel gazeteler daha sonra ise yerel televizyonlar yayın hayatına başladı.

Kütahya bölgesinde yerel olarak yayın hayatını sürdüren Destan TV kısa sürede bölgenin en önemli yayın kuruluşu haline gelmeyi başardı. Destan TV’nin bölge hakkında en güncel ve sıcak gelişmeleri anında izleyicilere sunuyor olması kısa sürede ulusal medyada da yer aldı.
Destan TV sadece bölgesel ve yerel yayınlar ile değil aynı zamanda internet ortamında da yayın hayatını sürdürüyor. Destan TV’yi canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler için cti.web.tr adresini ziyaret etmelerinizi öneririz.

Canlitvizle.web.tr adresinde Destan TV’nin 7/24 kesintisiz yayınlarını donmadan en iyi kalitede izleyebilirsiniz. Kanalın özel programları haber bültenleri ve bölge hakkında tüm etkinlikleri web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Üstelik Destan TV’yi canlı olarak izlemek için hiçbir ücret ödemeniz de gerekmeyecek. Diğer canlı TV izleme sitelerine nazaran çok daha hızlı yayın sunan web sayfamızda, yerel haberler sunan birçok farklı bölge kanalını da hiçbir sorun yaşamadan en iyi görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.

Halkın Televizyonu sloganı ile yayın hayatını sürdüren Destan TV’de halk ile gündeme dair yapılan özel röportaj ve söyleşiler büyük ilgi görüyor. Halkın sorunları irdelemekten ve haberleştirmekten kaçınmayan Kütahya Televizyonu, aynı zamanda ulusal konularda da gündemi belirleyen başlıkları izleyicilerine aktarıyor. Destan TV’nın kısa sürede başarıya ulaşmasının altında yatan en büyük nedenlerden biri de: halkın sorunları için önemli bir yayın organı olup, tarafsızlığını koruması diyebiliriz. Habercilik ahlak ve ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ve toplumun temelini ilgilendiren sorunları öne çıkarması nedeniyle Kütahya’da yayın yapan en büyük yerel televizyonlardan biridir.

Destan TV’nin logosu da incelendiğinde Türk bayrağının üzerine D harfinin yerleştirilmiş olduğunu, kırmızı beyaz renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. Bu anlayışı ile de Kütahya halkının görüşleriyle tam olarak bağdaşan Destan TV’yi izlemek ve son gelişmeleri takip etmek için web sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Destan TV İletişim Adresleri

Adres:Alipaşa Mahallesi Nizam Sokak Menderes İşhanı No:1/2 KÜTAHYA/MERKEZ
Web Sitesi: http://www.destan.tv
EPosta: [email protected]
İletişim Bilgileri
Telefon: 0 274 226 14 88 – 0 274 224 33 05
Faks: 0 274 226 17 56

Destan TV Uydu Frekansları

Karasal uydu frekansı bulunmayan kanal sadece online olarak izlenebilmektedir.