SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 28.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 928
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Dost TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
dost-tv-izle

Dost TV

Dost TV Hakkında Bilgiler

Muhafazakar kanalların sayısı her geçen gün artıyor ve Müslüman bir ülkede yaşadığımız için belli bir kitleye ulaşmak da çok zor olmuyor. Bu kanallardan bir tanesi olan dost Tv, profesyonel yayıncılık kimliği ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor ve muhafazakar tavrı ile hitap ettiği kemik kitleyi de en iyi şekilde korumaya devam ediyor. Dost Tv, canlı yayınları ve Ramazan özel programları ile bu dönemde daha fazla ilgi görüyor diyebiliriz ve uzman isimlerin Ramazan özel programlarının da çok fazla izlendiğini belirtmek gerekiyor. Dost Tv, İslam Birleşik Sesleri programı ile her Cuma saat 20:00’da karşınıza çıkıyor ve yayın akışında ne çok dikkatimizi çeken bu programın içeriğinden dilerseniz biraz olsun bahsedelim ve program hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım.

Dost Tv ekranlarında karşımıza çıkan bu programda farklı ülkelerden, farklı isimler Kuran dersleri veriyor ve Kuran sohbetleri yapılıyor. Arapça olarak sunulan bu derslerin gerekli tercümesi de uzman isimler tarafından yapılıyor. Dost Tv, muhafazakar kesime hitap eden bir kanal, bu yüzden herhangi bir şekilde absürt görüntüler ya da yayınlar ile karşılaşmanız mümkün değildir. Aile kanalı olarak da tanımlanan, daha doğrusu kendini bu şekilde tanımlayan dost Tv, kendi sitesi üzerinden de yayınlarına devam ediyor ve gün içerisinde çok fazla ziyaretçi ile sektördeki yerini en iyi şekilde korumayı başarıyor.

Dost Tv gibi İslami bir kanalı sizler de takip etmek ve Ramazan özel programlarında yerinizi almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden play tuşu ile harekete geçebilir ve bilgisayar karşısında televizyon keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. http://canlitvizle.web.tr/ bu link sizlere yardımcı olacak ve sitemiz üzerinden dost Tv yayınlarını takip etmenizi sağlayacaktır. Dinine bağlı biri iseniz ve televizyon karşısında rahatsız olmak istemiyorsanız sizler de bu kanalı tercih edebilir ve aileniz ile birlikte daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Dost Tv benzeri sitelerin sayısı çok fazla ve bizler de bu kanallara sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Daha fazlası için aramalarınızı yapabilir ve bilgisayar karşısında yerinizi alabilirsiniz.

Dost TV İletişim Adresleri

Adres: PK 892 Ulus, ANKARA
Email: [email protected]
Telefon: 0.312 341 21 21
Reklam Servisi: [email protected]

Dost TV Uydu Frekansları

Frekans: 12729 H
Polarizasyon: H / Horizontal / Yatay
Symbol Rate: 30000
Batı
Fec: 5/6