SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 15.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 240
  • SON GÜNCELLEME: 15.12.2014
Ege TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Ege TV

Ege TV

Ege TV Hakkında Bilgiler

Ege Bölgesinin en büyük televizyonu sloganına sahip ve yöresellikten bir hayli uzaklaşıp artık çok daha güçlü bir ekip ile daha muazzam yayınlara sahip olan Ege Tv, yayın kalitesi bakımından diğer yöresel kanallara göre çok daha kaliteli işler yaptığını da daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Bu özel kanalı takip edebileceğiniz çok sayıda farklı platform var ve biraz sonra o adreslerden bir tanesini de sizlere sunacağız.

Ege Tv, genel hatları ile bu bölgede yer alan tüm şehrin insanlarına kusursuz bir şekilde hitap etmeyi başarıyor ve daha da önemlisi canlı yayınları ile gelişmeleri de an be an takip etmenize yardımcı oluyor. Ege Tv ile birlikte sizler de kendi şehrinizdeki gelişmeleri daha yakından takip edebilirsiniz. Ege Tv, daha çok İzmir üzerinden hareket ediyor ancak zaman zaman Uşak ve Afyon gibi adresleri de bu kanalda görebiliyoruz. Özellikle amatör futbol takımlarına verdiği destek ile bir adım öne çıkan ve yerel ligleri de yakından takip etmenize yardımcı olan bu özel kanalı sizler de dilediğiniz an online olarak takip edebilirsiniz.

Ege Tv, kendi web sitesine sahip az sayıda kanaldan bir tanesidir ve bu site üzerinden yayınları takip etmek de mümkün ancak biraz yoğunluk olduğu takdirde yayınlar izlenemeyebiliyor, bu yüzden sizlere tavsiyemiz bu kanalı http://www.egetv.com.tr/ adresinden takip etmeniz olacaktır. Bu bölgede olan tüm gelişmeleri an be an aktaran ve kusursuz bir sunum ile karşınıza çıkan özel kanal, çok sayıda canlı yayın ile de profesyonelliğini ortaya koyuyor. Online tv izlemek ve kendi şehrinizi biraz daha yakından tanımak adına sizler de hiç vakit kaybetmeden bu adreste ve bu kanalda yerinizi alabilirsiniz. Profesyonel kanallar ile birlikte amatör ve bölgesel kanalları da sizinle buluşturan bu özel site, tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor ve bu sayede bir kez daha memnuniyetinizi kazanıyor. Sizler de siteye giriş yapın ve kanalları daha yakından inceleyin, bu sayede daha net bir bilgi alabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Ege TV İletişim Adresleri

Telefon: 0 232 444 03 43
Telefon: 0 212 288 77 77
Faks: 0 232 488 77 15
Adres: 1542 Sokak No:10/A EgeMahallesi Kahramanlar- İZMİR

Ege TV Uydu Frekansları

Frekans: 12640
Sembol Oranı: 2400
FEC: 7/8
Polarizasyon: vertical