SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 06.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 5.036
  • SON GÜNCELLEME: 18.09.2014
Fashion TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
fashion-tv-izle

Fashion TV

Fashion TV Hakkında Bilgiler

Dünya üzerinde gerçekleşen birçok özel defilenin yer aldığı ve mankenlerin hayatını gözler önüne sermeye devam eden Fashion Tv, profesyonel bir şekilde yayınlarına devam ediyor ve özellikle erkek kitlenin ilgisini bir hayli çekiyor. Bunun yanı sıra kadınların da büyük bir ilgi ile takip ettiği Fashion Tv, yayın akışı olarak genellikle moda dünyasına hitap ediyor ve hanımların bu aşamada beğenisini topluyor. Özellikle Paris moda haftasında çok daha aktif bir şekilde karşımıza çıkan ve canlı yayınlarına bu özel dönemde daha fazla yer veren Fashion Tv, geniş bir izleyici kitlesine sahip ve her geçen gün bu kitleyi biraz daha arttırıyor diyebiliriz. İngilizce yayın yapan kanalın Türkçe versiyonu da mevcut ancak aslolan kanalın Fashion Tv olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Mankenlerin yaşam tarzını konu alan çok sayıda programa sahip ve bu programlar ile birlikte sizler de çok merak ettiğiniz isimlerin nasıl bir evde yaşadığını öğrenebilir ve onların yaşantılarına ortak olabilirsiniz. Fashion Tv, en özel yayınları ile moda haftalarını da sizinle buluşturuyor ve ünlü isimlerin defilelerini canlı yayın ile ekranlarınıza getiriyor. Fashion Tv, ilk aşamada ülkemizde çok fazla tepki görmüş ancak zamanla elit kanallar arasında yer almayı başarmıştır. Fashion Tv yayınlarını takip etmeniz adına sizlere yardımcı oluyor ve online olarak televizyon izleme keyfini sizlere sunuyoruz.

Fashion Tv yayınlarını takip edebilmeniz adına http://canlitvizle.web.tr/ bağlantısı sizlere yardımcı oluyor ve sitemiz üzerinden yayınlar karşınıza çıkıyor. Mankenlerin yaşantıları, ünlü moda haftaları, uzmanlardan moda tavsiyeleri ve çok daha fazlasının yer aldığı bu kanalı sizler de takibe alabilir ve yeni sezonda hangi kıyafetlerin, hangi kombinlerin moda olduğunu görebilirsiniz. Paris moda haftası ile birlikte diğer moda haftalarında da kameralarını bulunduran ve canlı yayınları ile de göz dolduran bu kanalı özellikle hanımlara tavsiye ediyoruz. Şık görünmek ve daha iyi hissetmek adına sizler de Fashion Tv ekranları karşısında yerinizi alabilir ve seçimlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Daha fazlası için sizleri kanalla baş başa bırakıyoruz.

Fashion TV İletişim Adresleri

Address: FTV BVI Ltd. p.o. box 3149 Road Town, Tortola British Virgin Islands

Fashion TV Uydu Frekansları

Digitürk platformu 110, D-Smart platformu 74