SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 27.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 9.591
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Fenerbahçe TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
fenerbahce-tv-izle

Fenerbahçe TV

Fenerbahçe TV Hakkında Bilgiler

Yeni uydu frekansları ile yayın hayatına devam eden Fenerbahçe Tv’nin uydu frekanslarında sürekli olarak bir değişim meydana geliyor ve öyle sanıyorum ki farklı bir alt yapı çalışması mevcut! Bu çalışmalar ile birlikte daha güçlü bir kanal oluşturma yoluna giden Fenerbahçe Tv, adından da anlaşılacağı gibi Fenerbahçe ile ilgili her şeyi gün içerisinde sizlere sunuyor ve transfer haberlerini de an be an sizlere aktarıyor. Özellikle son dönemde 4 büyüklerin televizyon dünyasına adım atması ile birlikte projeler de uygulamaya geçirildi ve bunlardan bir tanesi de: Fenerbahçe Tv.

Fenerbahçe taraftarına hitap eden ve özellikle nostaljik maçlarla daha fazla ilgi toplayan Fenerbahçe Tv, genellikle lig maçların öncesinde rakip takımın analizlerini ve geçmiş yıllarda yapılan maçları ekranlara taşıyor ve taraftarlara daha net bilgiler sunuyor. Fenerbahçe hakkında bilgi almak için sizler de Fenerbahçe Tv ekranlarının karşısında yerinizi alabilir ve gün içerisinde takımınız hakkındaki gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ek olarak derbilerde ve özel maçlarda maç anlatımı ile de karşımıza çıkan Fenerbahçe Tv, yayın akışında takıma yer veriyor ve takım hakkındaki tüm gelişmeler zaman zaman uzmanlar ve yöneticiler tarafından değerlendiriliyor.

Fenerbahçe Tv izleyenlerinin en çok tercih ettiği yayınlar ise geçmiş yıllarda yapılan maçlar ve Fenerbahçe’nin aldığı efsane galibiyetlerin yer aldığı nostalji bölümü diyebiliriz. Bu yayınlarda özlenen isimlere yer veriliyor ve en güzel goller de mercek altına alınıyor. Yaz sezonu ile birlikte hepinizin bildiği gibi transferler de start alıyor ve Fenerbahçe de bu sezonda harekete geçmiş durumda! Sizler de bir Fenerbahçe taraftarı olarak yayınları takip etmek adına Fenerbahçe Tv ekranlarının karşısında yerinizi alabilir ve takımınızı destekleyebilirsiniz. Kanal, lig maçlarını canı olarak vermiyor ancak az önce de belirttiğimiz gibi maç anında canlı anlatım ile radyo yayını benzeri bir anlatım ile karşınıza çıkıyor ve sizleri ekran başına kilitlemeyi de başarıyor.

Fenerbahçe TV İletişim Adresleri

TV kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe TV Uydu Frekansları

Türksat 4A Uydusu
Frekans: 12344,5 MHZ
Polarizasyon: Vertica (Dikey)
Symbol Rate: 30.000 Fec
Fec: 3/4

Digitürk 76. Kanal
Dsmart 83. Kanal
Kablolu TV C39
Teledünya 139. Kanal
Tivibu 80. Kanal