SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 12.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.756
  • SON GÜNCELLEME: 04.08.2016
Flash TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
flash-tv-izle

Flash TV

Flash TV Hakkında Bilgiler

Sosyal medyada belki de en çok yankı bulan kanallardan bir tanesidir: Flash Tv. Sürekli olarak eğlence programlarının yer aldığı ve gündemden biraz uzak kalmayı tercih eden Flash Tv, konsept olarak da eğlence üzerine kurulu bir kanal diyebiliriz. Flash Tv, canlı yayınları ile de eğlenceye tam gaz devam ediyor ve özellikle Dilberay ile bu eğlenceyi daha üst seviyelere taşıdıklarını belirtmek gerekiyor. Flash Tv ekranlarında karşımıza çıkan bir diğer isim ise Latif Doğan ve yine eğlence konsepti ile farklı bir program da bizleri bekliyor. Elbette konsept dışına çıkıldığı oluyor ve bunlardan bir tanesi de özellikle Ramazan Ayı’nda karşımıza çıkan iftar ve sahur programları oluyor.

Flash Tv, bir dönemin Sarı Bıyık lakabı ile bizimle buluşturduğu efsane isimlerini de hala bünyesinde barındırıyor ve Gerçek Kesit adlı program zaman zaman tekrar bölümleri ile yine Flash Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor. Flash Yv, kendi web sitesi üzerinden yayın yapan bir kanal ancak daha rahat bir şekilde televizyon izlemek isterseniz televizyon başında ya da sitemizde yerinizi alabilirsiniz. Az önce bahsettiğimiz konuya da değinmek istiyorum ve kanalın en çok takip edilen isimlerinden bir tanesinin de Cübbeli Ahmet Hoca olduğunu aktarmak istiyorum. Yine sosyal medyada çok fazla yer alan ve geniş yankı uyandıran isimlerinden bir tanesidir ve tatlı sohbeti ile de yeni nesilin de ilgisini çektiğini net bir şekilde söylemek mümkündür.

http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden takip edebileceğiniz Flash Tv, farklı konsepti ve eğlenceli yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gün içerisinde çok fazla dizi ve film yine bu kanalda bizlere sunuluyor, özellikle Yeşilçam tutkunları için çok farklı bir kanal olduğunu söylemek mümkün. Flash Tv yayınlarını sizler de online olarak takip edebilir ve gün içerisinde bilgisayar başında televizyon keyfini doruklara çıkarabilirsiniz. Dilberay ve Latif Doğan ile eğlencenin dibine vururken, Cübbeli Ahmet Hoca ile de hem sahurunuzu, hem de iftarınızı daha maneviyat dolu hale getirebilirsiniz. Farklı konseptleri bir araya getiren bu özel kanal tek bir tık ile huzurlarınızda!

Flash TV İletişim Adresleri

Adres: Çatma Mescit Mahhallesi Elektrik Sok No:11 Tepebaşı-Beyoğlu/İSTANBUL
Telefon: 0 212 256 82 82

İstanbul Bakırköy Stüdyoları:
Adres: İncirli Caddesi Flash Tv Stüdyoları No: 68 Bakırköy / İSTANBUL
Telefon: 0 212 571 45 55

Ankara Temsilciliği
Adres: Aziziye Mahallesi Karyağdı Sokak No:18 A.Ayrancı-Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 312 439 82 70

Flash TV Uydu Frekansları

Frekans: 11096 MHz
Polarizasyon: Dikey
Symbol Rate: 30000Ksymb
FEC: 5/6