SON YAPILAN YORUMLAR
 • EKLENME TARİHİ: 07.12.2011
 • YORUM SAYISI: 3
 • İZLENME SAYISI: 11.838
 • SON GÜNCELLEME: 06.09.2014
 1. CEVAPLA Aylin Yıldırım / 07.09.2012 tarihinde yazdı.

  Benim Askerime kimsenilnin gücü yetmez Şimdi bizim canımızı yaktın ama allahta senin canını yaksın Biz türk askerinin ANASIYIZ BEN ASKERİMİN HEP ARKASINDAYIM BUNU BİL BENİ ALSALAR HEMEN GELİRİM ASKERİMİN YANINA ÇÜNKÜ BEN BİR ASKER ANNESİ ADAYIYIM BEN DE GÖNDERCEM OĞLUMU ASKERE ANAMURDAN MÜZEYYEN GÜLTEKİN

 2. CEVAPLA adalet / 10.01.2013 tarihinde yazdı.

  kanal görüntülenmiyor

 3. CEVAPLA Canan Sever / 18.10.2014 tarihinde yazdı.

  Gerçekten fox tvde yayınlanan dizileri seviyorum. Özellikle kiraz mevsimini hiç kaçırmam 🙂

Fox TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
fox-tv-izle

Fox Tv

Fox TV Hakkında Bilgiler

1993 yılından bu yana yayın yapan TGRT isimli televizyon kanalının yayın ve isim haklarını devralarak, aynı frekans üzerinden 2007 yılından itibaren yayın yapmaya başlayan Fox TV, kısa süre içerisinde yayınlamış olduğu diziler ile kendi izleyici kitlesini oluşturmayı başarmıştır. News Corporation’ın Türkiye’de yayın yapan kanalı olma özelliğini taşıyan Fox TV, özellikle de ilk yıllarında yayınlamış olduğu Smackdown programı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Fox TV, yayınladığı Çocuklar Duymasın, O Hayat Benim, Umutsuz Ev Kadınları ve Deniz Yıldızı gibi kendine has izleyici kitlesine sahip dizilerinin yanı sıra özellikle de FOX Ana Haber, Esra Erol ve Çalar Saat gibi programları ile de öne çıkmayı başarmıştır. Fox TV, yayınladığı dizileri ile geniş bir kitleye yayılmayı başarmış ve şu anda bünyesinde barındırmakta olduğu pek çok dizi ile yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren, özellikle de gençlere hitap edecek türden kurguya sahip dizileri ile dikkat çeken Fox TV, bu türdeki dizilere şu anda da yer vermekte ve bu özelliği sayesinde, gençler tarafından da sevilerek takip edilen televizyon kanalları arasına girmeyi başarmıştır. Fox TV, zaman zaman yayınladığı A Milli Takım maçları sayesinde, futbol severlerin de dikkatini çekmiştir. Genel anlamda kaliteli yayın ilkesi ile yayın yapan bu televizyon kanalı, yayınladığı tüm dizilerde ve programlarda bu ilkeyi korumayı başarmıştır.

Fox TV’de yer alan yapımları izlemekten keyif alıyorsanız ve bu yapımları bir an olsun kaçırmak istemiyorsanız, yapacağınız en iyi şey, Canlitvizle.web.tr adresini ziyaret etmek olacaktır. Sitede, dilediğiniz an ücretsiz bir şekilde Fox TV canlı izleme imkanı bulabilecek ve sitenin sizlere sunmuş olduğu bu imkan sayesinde sevdiğiniz programları ve dizileri her daim izleyebileceksiniz. Site, yüksek kaliteli ve ücretsiz yayın yapması sayesinde ve pek çok kanalı izleme imkanı sunması gibi özellikleri sayesinde, ülkemizde dizi severler tarafından ilgi görmüştür. Çünkü online canlı tv izleme imkanı sayesinde, dileyen herkes bilgisayarları ve hatta akıllı telefonları üzerinden, dilediği an televizyon izleme imkanına sahip olmuştur.

Fox TV İletişim Adresleri

Telefon: 0 212 414 90 00 – 0 312 419 26 01
Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul Ankara
Adres 2: Ballı Sok. 8/8 Kavaklıdere/ Ankara
E-Posta: info@fox.com.tr

Fox TV Uydu Frekansları

Frekans: 11973
Sinyal Oranı: 7200
Kapsama: Doğu
Polarizasyon: Yatay
Video (V-PID): 308
Audio (A-PID): 256
FEC: 3/4