SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 17.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 482
  • SON GÜNCELLEME: 17.01.2015
Güneş TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Güneş TV

Güneş TV

Güneş TV Hakkında Bilgiler

Tokat ilinde yayınlarını sürdüren ve klasik yöresel konsept ile karşımıza çıkan Güneş TV, canlı yayın azlığı nedeniyle amatörlükten çok da kurtulabilmiş değil ancak her geçen gün daha güçlü bir ekip ve daha güçlü bir alt yapı ile profesyonelliğe adım adım yaklaştıklarını da belirtmek gerekiyor. Tokat ile ilgili gelişmelere yer veren ve daha çok müzik yayını yapan bu kanalda, zaman zaman Tokat halkının sevdiği sanatçıların canlı yayın konuğu olarak da yer aldığını belirtmek gerekiyor. Güneş TV Tokat ile birlikte sizler de şehrinizi takibe alabilir ve şehrinizdeki gelişmeleri de öğrenebilirsiniz. Canlı yayın araçları sayesinde anlık gelişmeleri de sizlere kısa sürede aktaran bir kanaldır ve Tokat halkının yakından takip ettiği Güneş TV Tokat kanalını sizler de dilerseniz web site üzerinden takip edebilirsiniz.

Güneş TV Tokat ve diğer kanallar için de sizlere önerebileceğimiz çok özel bir site var ve dilerseniz sizler de http://canlitvizle.web.tr/ bu bağlantı ile birlikte sitede yerinizi alabilirsiniz. Çok sayıda bölgesel televizyon kanalı mevcut ve bunun yanında hepimizin yakından tanıdığı büyük medya kanalları da yine bu adreste yerini almaya devam ediyor. Güneş TV Tokat gibi yöresel yayın yapan kanalların sayısı her geçen gün artıyor ancak insanlar daha çok popüler kanalları izlemek ve daha eğlenceli, daha keyifli bir gün geçirmek istiyorlar. Sizler de aynı düşünceye sahipseniz eğer bu sitede yerinizi alabilir ve kanalınızı seçebilirsiniz.

Profesyonel kanallar ve amatör kanlarlın, kendi kategorisinde bölümlere ayrıldığı ve sizlere sunulduğu bu adres sayesinde artık televizyon izlemek çok daha kolay. Güneş TV Tokat kanalından sıkıldığınız anda sizler de site içi arama ile birlikte benzer konsepte sahip olan kanalı seçebiliyor ve tek bir tık ile izleyebiliyorsunuz. Deneyimli editörlerin bulunduğu ve her geçen gün yeni bir kanalın eklendiği bu site ile birlikte artık sizler de yayınları kaçırmayacak ve bu aşamada sosyal medya hesaplarınızdan da uzak kalmayacaksınız. Daha fazlası için sizler de sitede yerinizi alın ve televizyon keyfini en iyi şekilde sürün…

Güneş TV İletişim Adresleri

Adres: Küçükbeybağı mah. Akdeğirmen Cad. No:44 TOKAT
Web Sitesi: http://www.tokatgunestv.com
Telefon: 0 356 214 49 02 – 0 356 228 80 82
Faks: 0 356 228 80 82

Güneş TV Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.