SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 16.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 255
  • SON GÜNCELLEME: 16.01.2015
Güney TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Güney TV

Güney TV

Güney TV Hakkında Bilgiler

Ülkemizin parlayan yıldızı olma statüsünü elinde bulunduran ve her sene bir nebze daha gelişen Mersin’in sesi olmayı başaran ve Mersin halkının arzularını, dileklerini kamuoyuna duyuran, Mersin hakkında tarafsız yayın yapma başarısını gösteren Güney TV ile sizlere farklı bir dünyanın kapısını açıyoruz. Bölgenin en gelişmiş ve en geniş yayın akışına sahip televizyon kanalı olmayı başaran Güney TV ile sizler de Mersin’de yaşanan olaylardan birkaç saniye içerisinde haberdar olabilirsiniz. Özveri ile çalışan ve büyük Mersin halkına hizmet vermekten ötürü kıvanç duyan Güney TV, sizlere Mersin’in tüm güzelliklerini tanıtmaya ve yaşatmaya kararlı.

Günün her saatinde erişebileceğiniz ve son derece canlı bir kimliğe bürünmüş yayın akışına sahip sizlerin taleplerine oldukça önem veren ve Mersin’e dair son gelişmelerin anında yayınlandığı kanalımızda, her yaşa ve her kitleye hitap edebilecek bir program yelpazesi bulunmaktadır. Mersin’in göz kamaştıran gelişimi ve güney bölgesinin en gelişmiş kentlerinden biri oluşunun farkında olan Güney TV, sadece bulunduğu bölgede değil, çevre illerde de yayın hayatına devam ederek Mersin hakkında bilgi edinmek isteyen insanlara büyük bir imkan sunmaktadır.

Güney TV günün her saatinde sizlere hizmet veren ve bitmek bilmeyen geniş yayın akışı ile her yaş kitlesine hitap etmeyi başaran ender bölgesel kanallar arasında gösterilebilir. Mersin halkının değerlerine saygılı ve Mersin’in basın sektöründe önde gelen kurumlarından biri olma vasfını elinde bulunduran Güney TV, Mersin’e dair her detayı sizler ile buluşturmayı başarmaktadır. Güney TV izle seçeneğini etkin kullanabilmeniz adına canlitvizle.web.tr adresini etkin olarak kullanarak, hiçbir şekilde görüntü kalitesinde bozulma olmadan kanala ulaşabileceğiniz gibi uydu vasıtası ile de ulaşma imkanı yaşayabilirsiniz.

Güney TV izle seçeneğini etkin olarak kullanmanız dahilinde canlitvizle.web.tr sizlerin en yüksek görüntü kalitesine ulaşmanız için büyük bir çaba sarf etmektedir. Yüksek kalitede izleme fırsatı sunan ve göz zevkinize de hitap etmeyi başaran, takılma, donma gibi sorunlar ile karşılaşmadan web tv izle seçeneğini etkin kullanmanıza olanak sağlayan canlitvizle.web.tr ile siz de farkı hissedebilirsiniz.

Güney TV İletişim Adresleri

Adres: 82 Evler Mah Adana Cad Borsa Sarayı Kat 1 Tarsus Mersin
EPosta: [email protected]
Telefon: 0 324 613 29 19
Faks: 0 324 613 03 04
Web Sitesi: http://www.guneytv.com.tr

Güney TV Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.