SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.03.2012
  • YORUM SAYISI: 1
  • İZLENME SAYISI: 7.997
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
  1. CEVAPLA yasarsoyyigit / 14.11.2012 tarihinde yazdı.

    teketek fatih altaylı bey:ya sayın arkadasım kürtler neyi hak ediyorlar programında ne ortak sahibi bunlar türkiyenin kürtler siz neden kuzey ıraka gitmiyonuz birtane kürt kalmamalı türkiyede neyin hak savunması yapıyonuz aclık grevininmi yapın aclık grevi ölürsünüz bu basbakan daha size ne yapsın ne istrerseniz verdi ya gidin ya kürtolan yer neresisse ama türkiyeyi terkedin yettinşiz artık teketeke cıkma hakkınız bile yok

Habertürk KANALI HAKKINDA DETAYLAR

haberturk-izle

Habertürk

Habertürk,türkiyede yayın yapmakta olan bir haber kanalıdır.Habertürk tv kanalı gündemde olan haberleri anlık olarak izleyicilerine ulaştırmaktadır.Uydu aracılığıyla izlenebilen habertürk, buradan online olarak izlenebilmektedir.Gündemi takip etmek için habertürk izleyebilirsiniz.

Habertürk

Tv Hakkında Bilgiler
Habertürk TV, Ufuk Güldemir tarafından 23 Mart 1999’de kuruldu. Ulusal yayın yapan kanal Ufuk Güldemir’in hayatını kaybetmesinin ardından 10 Haziran 2007’de Ciner Medya Grubu tarafından satın alındı. 27 Ekim 2008’de kanalla aynı medya grubunda bulunan bir diğer televizyon kanalı Kanal 1’in karasal yayın frekansından yayın yapmaya başladı ve AGB’nin reyting ölçümlerine katıldı.

Kanalın genel yayın yönetmenliğini uzun bir süre Erdoğan Aktaş yaptı; fakat daha sonra 4 Ağustos 2009’da bu görevinden istifa etti ve ardından a Haber’e geçti.Aktaş’tan sonra boşalan genel yayın yönetmenliği koltuğuna Yiğit Bulut geçti.Ali Çağatay ise kanalın haber koordinatörü oldu. Ancak Ciner Medya Grubu’nun aldığı karar üzerine Yiğit Bulut’la olan tüm ilişkilerine son verdi.Böylece Yiğit Bulut’un genel yayın yönetmenliği görevi dışında, grubun gazetesi Gazete Habertürk‘teki köşesi de sona ermiş oldu.

Kanalın Teke Tek, Tarihin Arka Odası, Balçiçek İlter’le Söz Sende gibi önemli programları vardır.

Habertürk

Tv İletişim Bilgileri
Adres: Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.
Abdülhakhamit Cad. No:25 Beyoğlu-Taksim
Telefon: 0212 313 60 00 pbx

Habertürk

Tv Frekans Bilgileri
Uydu yayını
Türksat 3A 11194 H 7200 3/4
Digitürk 44. kanal
D-Smart 33. kanal
Bu bilgiler ile habertürk tv kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz.Birbirinden çarpıcı programları habertürk kanalında takip edebilirsiniz.Online olarak habertürk izleyebileceğiniz bu sayfa sizler için hazırlanmıştır.