SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 03.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 293
  • SON GÜNCELLEME: 03.10.2014
Halk TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Halk TV

Halk TV

Halk TV Hakkında Bilgiler

Son dönemin en popüler kanallarından bir tanesi olan Halk Tv, özellikle Gezi döneminde amiyane tabirle çok fazla pirim yaptı. Dürüst habercilik ilkesine bağlı olarak ilerlediklerini düşünüyoruz, bu yüzden az önce kurduğumuz cümle belki yanlış anlaşılabilir ancak belli bir süre Gezi olaylarını çok fazla kullanmayı tercih ettiler ve bunun üzerinden pirim elde etmek de bir süre sonra hoş olmadı. Halk Tv, elbette çok yakın hissettiğimiz ve o dönemde gerçekten büyük takdir kazanan özel kanallardan bir tanesidir ve gerçekten emek verilerek yayın hayatına devam eden bir kanaldı, bu yüzden başarılı olduklarını da net bir şekilde söylemek mümkün ancak bir türlü o dönemden çıkamadılar ve hali hazırda etkileri de sürmektedir.

Halk Tv benzeri yayın yapan kanal yok diyebiliriz çünkü gerçekten çok cesur bir yayıncılık ilkesine sahipler, bunu da en iyi şekilde korumaya devam ediyorlar. Halk TV yayınlarına göz atıldığı takdirde haber konseptinin dışına hiçbir şekilde çıkılmadığını net bir şekilde görebiliyoruz. Haber sunumunda önemli isimler de karşımıza çıkıyor ve dönemin en popüler isimlerinden bir tanesi olan Uğur Dündar ile birlikte Müjdat Gezen de bu adreste yerini almış durumdalar. Halk Tv ekranları karşında yerinizi almak adına sizler de online dünyayı tercih edebilir ve sitemiz üzerinden yayınları daha net bir şekilde takip edebilirsiniz. Sol kesime biraz daha yakın olduğunu bildiğimiz ve genellikle de iktidar karşıtı bir tavra sahip olan HalkTv, en doğrusunu yapıyor ve kusursuz, cesur bir şekilde yoluna devam ediyor.

O dönemde kanalın kapatılması ya da üzerinde belli başlı baskıların olduğu söyleniyordu, belli ki o baskıdan en iyi şekilde kurtulmayı başarmış ve halkın gerçek kanalı olmayı da hak etmiştir. Halk Tv yayın akışında farklı türde programlar da görmek istiyoruz ancak henüz alt yapı olarak çok etkili bir kanal değil ve zamanla bu analın çok daha iyi yerlere geleceğini belirtmek gerekiyor. Halk Tv ve diğer kanallar için sizler de dilerseniz site içi arama yaparak tek bir tık ile yayınlara ulaşabilirsiniz.

Halk TV İletişim Adresleri

Adres: Tunus Caddesi 9/16 Kavaklıdere (ANKARA)
Telefon: 0 312 236 64 25
E-Posta: [email protected]

Halk TV Uydu Frekansları

Türksat 4A
Frekans: 12423
Symbol rate: 27500
Polarizasyon: dikey (V)
Fec: 3/4