SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 07.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 504
  • SON GÜNCELLEME: 07.01.2015
Kanal 25 KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Kanal 25

Kanal 25

Kanal 25 Hakkında Bilgiler

Erzurum’un ilk özle televizyonu ile tanışmaya hazır olun! Kanal 25, yerel televizyonlar arasında farklı bir kategoride karşımıza çıkıyor ve bölgesel olmasına rağmen canlı yayın araçları ve profesyonel ekipmanları ile çok daha kusursuz bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor. Erzurum hakkında bilgi alabileceğiniz ve Erzurum gündeminde ne var şeklinde sorularınıza yanıt alabileceğiniz bu özel kanalı, sizler de online olarak takip edebilir ve kanalın kendi sitesini de dilerseniz ziyaret edebilirsiniz. Erzurum halkının en çok izlediği kanallardan bir tanesidir ve az önce de söylediğimiz gibi ekipman konusunda gerçekten çok sağlam bir alt yapıya sahipler ve sunucuları da incelerseniz eğer gerçekten bu işin eğitimini almış, karakterli ve deneyimli insanlar olduklarını sizler de göreceksiniz.

Kanal 25 ile birlikte daha kaliteli yayınlar sizleri bekliyor ve genel olarak bir inceleme yapıldığında muhafazakar kesimi de elinde tutmaya çalışan bir kanal olduğunu görebiliyoruz. Mütevazı kanallardan bir tanesi ve yaptığı yayınlarda da bu mütevazılığı sizler de çok daha net bir şekilde görebilirsiniz. Kusursuz bir işleyişe sahip olan ve bu işleyiş ile birlikte daha fazla insan ulaşmayı da başarmış durumda. http://canlitvizle.web.tr/ adresinden sizler de bu kanalı takip edebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Popüler kanallara göre çok daha aktif çalışmalar yapıyor ve özellikle şehir ile ilgili yayınların daha fazla olması da, bölge halkını harekete geçirmiş durumda. Yöresel kanallar sayesinde şehrimizi daha yakından tanıyoruz ve gelişmeleri de daha net bir şekilde takip edebiliyoruz.

Kanal 25 ile birlikte sizler de kendi şehrinizin kanalını izlemek isterseniz, yukarıda verdiğimiz linki kullanabilir ve dilediğiniz an site giriş yaparak site içi arama bölümünden dilediğiniz kanala ulaşabilirsiniz. Yeni kanalların da eklenmesi ile birlikte daha kusursuz bir adres olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu adres, ücretsiz olarak hizmet veriyor ve sektördeki rakipleri ile kıyaslandığında, kelime bazında aramalarda bir adım önde olduğunu da söylemek mümkün. Kanallar ve site hakkında daha fazla bilgi almak için sizler de sitede yerinizi alabilirsiniz.

Kanal 25 İletişim Adresleri

Adres: Kongre Cad. Nazik Çarşın No:2 Yakutiye / Erzurum
Web Sitesi: http://www.kanal25.com.tr
EPosta: [email protected]
Telefon: 0 442 213 15 20
Faks: 0 442 213 15 21

Kanal 25 Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.