SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 14.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 264
  • SON GÜNCELLEME: 14.12.2014
Kanal 38 KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Kanal 38

Kanal 38

Kanal 38 Hakkında Bilgiler

Şüphesiz Kayseri, bölgenin olduğu gibi ülkenin de önde gelen kentlerinden biri. Sürekli gelişen ve yenileşen yapısı itibari ile birçok yatırımcının ilgisini çeken ve çekmeye de devam eden Kayseri’nin sesi olma niteliğini elinde bulunduran Kanal 38, sizleri Kayseri hakkında tüm detayları öğrenmeye ve son gelişmelerden haberdar olmaya davet ediyor. Sizlerin önerdiği konulara daha sık değinen yayın anlayışı ve her yaş kitlesinin taleplerini göz ardı etmeyen politikası ile kısa zaman zarfında bölgenin en sevilen kanallarından biri olma başarısını gösteren Kanal 38, sizlere değer vermekten, sizlerin beklentilerini yerine getirmekten vazgeçmeyecek.

Her yaş kitlesinin izleyebileceği yayın akışı felsefesi ile ilerleyen ve Kayseri’nin gelişen yeni yüzünü tüm Türkiye’ye tanıtmayı hedefleyen Kanal 38, aynı zamanda sizleri profesyonel bir yayıncılık anlayışı ile de tanıştırmayı hedefliyor. Kayserili olmasına karşın hayat şartları nedeni ile güzel ülkemizin değişik kentlerine yerleşmek zorunda olan ve yılda sadece birkaç kez Kayseri’ye gelme fırsatı bulan saygı değer hemşerilerimizin de memnun olması üzerine çalışan Kanal 38’i canlitvizle.web.tr adresinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Kayseri’ye dair son gelişmelerin yer aldığı ve Kayseri’ye ait güncel görseller ile zenginleştirilmiş yayınlarımız ile sizlerin özlemini giderme üzerine çalışıyoruz.

Kanal 38 izle seçeneğini aktif olarak kullanarak canlitvizle.web.tr adresinden hiçbir sorun yaşamadan sadece birkaç saniyelik bir işlemin ardından Kayseri’nin en güzide kanallarından birine ulaşma fırsatını yaşayabilirsiniz. Bu sayede takılma, donma ve düşük görüntü kalitesi gibi sorunlar ile karşılaşmadan kentinizin bölgesel sesi olma niteliğini elinde bulunduran Kanal 38’i izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstelik canlitvizle.web.tr bu işlem için sizden hiçbir ücret talep etmemesine ilave olarak canlı tv izleme imkanı sunan diğer internet adreslerinin aksine sizleri reklamlar ile de rahatsız etmiyor. Tamamen sizlerin memnuniyeti üzerine şekillenen canlitvizle.web.tr adresi ile sizlere Kayseri’nin sesi olma niteliğinde olan Kanal 38’ini kusursuza yakın izleme hizmetini de sunmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz. Saygı değer Kayseri halkının memnuniyeti için çalışan internet sitemizde, hoşunuza gitmeyen detayları bizim ile paylaşabilirsiniz.

Kanal 38 İletişim Adresleri

Adres: Fatih Mh. Kanal Cd No:38, 38010 Kayseri/Kayseri İli

Kanal 38 Uydu Frekansları

Uydu: 12598 V 2222