SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 27.12.2011
  • YORUM SAYISI: 1
  • İZLENME SAYISI: 1.760
  • SON GÜNCELLEME: 04.08.2016
Kanal 7 KANALI HAKKINDA DETAYLAR
kanal-7-izle

Kanal 7

Kanal 7 Hakkında Bilgiler

Ülkemizde muhafazakar kesime hitap eden kanal sayısı çok fazla ancak popüler kimlik ile karşımıza çıkan ve konsept doğrultusunda ilerleyen kanalların sayısı da bir o kadar az! Kanal 7, bu işi layıkıyla yapan ve emin adımlarla ilerleyen adreslerden bir tanesi olarak bizleri selamlıyor ve Ramazan Ayı itibarıyla da İslami kesime çok daha fazla hitap etmeye başlamış durumda! Rtük kuralları çerçevesinde yoluna devam eden ve bu kuralların biraz daha abartılı bir şekilde uygulanması ile daha aileye yönelik yayınlar yapan Kanal 7, Samanyolu Tv ile rekabet halinde olan kanlardan bir tanesidir ve daha fazla izleyici kitlesine sahip olduğunu da belirtmek gerekir.

Kanal 7 yayın akışına baktığımız zaman zaten konseptin ne olduğunu çok rahat bir şekilde görebiliyoruz ve bu konsept ile birlikte muhafazakar kesimi de etkisi altına aldığını görmek mümkündür. İslami diziler, İslami programlar ve İslami yayınlar ile karşımıza çıkan Kanal 7, kendi web sitesi üzerinden de yayınlarına devam ediyor ancak site üzerinden izlemek çok da kaliteli bir canlı yayın keyfi sunmayacaktır çünkü siteye inanılmaz bir yüklenme var ve bu da sürekli olarak donmalara ve takılmalara nende oluyor diyebiliriz. Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkan Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti, mübarek ay nedeniyle kanalın en popüler programlarından bir tanesi olarak bizlere sunuluyor.

Uzman isimlerin de konuk olduğu ve ilahiler ile birlikte eşlik ettiği bu program, manevi duygularınızı harekete geçirecek ve daha keyifli bir sahur yapmanız adına sizlere yardımcı olacaktır. Kanal 7 yayın akışında genellikle İslami diziler ve Yeşilçam dizileri karşımıza çıkıyor ve samayolu kanalında olduğu gibi bu kanalda da genellikle aile dizileri ve aile filmleri yer alıyor. Kanal 7 yayınlarını daha düzgün ve daha sorunsuz bir şekilde takip etmek için sizler de cti.web.tr adresinden yardım alabilir ve üye olmadan bu kanal gibi çok sayıda kanalı da takibe alabilirsiniz. Kanal 7 ve diğer kanallar için tek yapmanız gereken sağ üst köşede yer alan kanal adı giriniz bölümüne izlemek istediğiniz kanalın adını yazıp arama yapmak olacaktır.

Kanal 7 İletişim Adresleri

Yazışma Adresi: Defterdar M.Otakçılar Cd.No.78 Eyüp/İSTANBUL
Telefon: 0212 437 80 80
Faks: 0212 437 85 99
İnternet Adresi: www.kanal7.com
E-posta: kanal7@kanal7.com

Kanal 7 Uydu Frekansları

Uydu Türksat 3A
Frekans: 11777
Horizontal (SR) 4800
5/6

Kanal 7 Alternatif Frekanslar
D-Smart 27. Kanal
Digitürk 34. Kanal
Kablo TV S 13
Teledünya 27. Kanal
D-Smart 531. Kanal
Tivibu 28. Kanal