SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 31.12.2011
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 965
  • SON GÜNCELLEME: 15.07.2016
Kanal A KANALI HAKKINDA DETAYLAR
kanal-a-izle

Kanal A

Kanal A Hakkında Bilgiler

Yeni Türkiye’nin Habercisi olarak lanse edilen ve bu motto ile yola çıkan Kanal A, 87,5 radyo frekansı ile de farklı yayın organlarında da yerini alıyor. Kanal A gibi haber konsepti ile yola çıkan çok fazla kanal var ancak bununla birlikte kanallar dizi ve filmlere de yer vermeyi tercih ediyor ve tam anlamıyla bir haber kanalı olmayı başaramıyorlar. Kanal A, gün içerisinde yalnızca haber sunumları ile karşımıza çıkıyor ve aslında bir NTV, bir Cnn gibi hareket etmeyi tercih ediyor ancak henüz yolun çok başındalar ve ilerleyen dönemlerde bu kanalın adını çok daha sık duyacağımızı tahmin ediyorum.

Kanal A yayınlarını takip edebileceğiniz bir web sitesi mevcut ancak aşırı yüklenme nedeniyle zaman zaman donmalar ve belli başlı sorunlar karşınıza çıkabiliyor. Kanal A güne Uyandırma Servisi ile başlıyor ve saat 10:00’da karşınıza çıkıyor. Sadık Yalsızuçanlar’ın moderatörlüğünü üstlendiği programda gündeme dair ne varsa konuşuluyor ve günün ilk ışıkları ile birlikte haberler karşımıza çıkıyor. Kanal A ekranlarının sevilen programlarından bir tanesi diyebiliriz ve çok fazla takipçisi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Kanal A konseptine uygun bir şekilde ilerleyen programda moderatörün yanı sıra uzman isimler de bu isme yardımcı oluyor ve daha kaliteli bir program bizleri bekliyor. Kanal A yayın akışında ilgimizi ve dikkatimizi çeken bir başka program ise: Gözden Kaçanlar.

Cumartesi günü 23:30’da ekranlara gelen ve Kanal A’nın yine en sevilen programlarından bir tanesi olan Gözden Kaçanlar, sosyal medya üzerinden hareket ediyor ve yine gündemde yer alan; şiir, edebiyat, haber gibi önemli konulara yer veriyor. Kanal A, konseptin dışına çıkmayan bir kanal olarak bizleri selamlıyor ve çizgisini hiç bozmadan yoluna devam ediyor. http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden izleyebileceğiniz Kanal A, gün içerisinde gündemi en iyi şekilde takip etmenize yardımcı oluyor. Ülke gündemine dair her şey Kanal A ekranlarında karşınıza çıkıyor ve objektif bir yaklaşım ile var olan sorunlar da en iyi şekilde tartışılıyor. Sizler de yayınları takip etmek adına sitemizde yer alabilir ve televizyon keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Kanal A İletişim Adresleri

Adres: SUBAYEVLERİ GÜZİN SOKAK NO: 40 KEÇİÖREN / ANKARA
E-posta: [email protected]
Telefon: 0 312 318 69 70
Faks: 0 312 318 17 52

Kanal A Uydu Frekansları

UYDU: TÜRKSAT 3-A
BATIFREKANS: 12602
SYMBOL RATE: 4400
FEC: 3/4
POLARIZASYON: HORIZONTAL (YATAY)
DIGITURK 59. KANAL
D-Smart 42. KANAL
KABLO TV: S25
TELE DÜNYA: 32
TİVİBU: 34. KANAL