SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 28.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 190
  • SON GÜNCELLEME: 28.12.2014
Kanal B KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Kanal B

Kanal B

Kanal B Hakkında Bilgiler

Bilgi ve haber kanalı şeklinde bir mottoya sahipler ve amatörlükten en iyi şekilde uzaklaşıp, profesyonel bir kimlik ile yayın hayatlarına devam ettiklerini de belirtmek gerekiyor. Kanal B ile birlikte artık sizler de haberin kaynağına daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve gündeme dair her şeyi öğrenebilirsiniz. Yandaş medyanın sıkıcı karakterinden ve sahte düşüncelerinden sizler de uzaklaşmak istiyorsanız, Kanal B sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve bilgi kaynağı olarak da hizmet verecektir. Bu kanalın web sitesini ziyaret ettiğinizde profesyonelliği daha net bir şekilde görebilirsiniz ancak online olarak izleyebileceğiniz ve takip edebileceğiniz onlarca farklı platform olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Gündeme dair ne varsa bu adreste ve ülke gündemi ile birlikte dünyadan haberler başlığı ile de sizlere farklı ülkelerde ne olup en bittiğini de gösteren bir kanal. Kusursuz bir kadroya sahip ve bu kadro sayesinde çok daha fazla insana da ulaşmayı başarıyorlar. Canlı yayın alt yapısı gerçekten güçlü bir kanal olan Kanal B, http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden de yayınlarını sürdürüyor. Bu siteden sizlere daha önce de bahsetmiştik ve bir kez daha ele almak, incelemek gerektiğini düşündük. Siteye giriş yaptığınızda Kanal B ile birlikte çok sayıda televizyon kanalının da kategoriler halinde karşınıza çıktığını görebilirsiniz.

Kanal B ve daha birçok farklı televizyon kanalını sizler de listeler halinde karşınızda görmek ve tek bir tık ile bu kanalları izleyebilmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden sitede yerinizi alabilirsiniz. Kanal sayısı gerçekten çok fazla ve yerli kanallar ile birlikte yabancı kanallar da yavaş yavaş siteye giriş yapacak gibi görünüyor. Yerli kanallar, yabancı kanallar, bölgesel kanallar ve popüler kanallar ile birlikte artık sizler de televizyon keyfini çok daha farklı bir boyuta taşıyacak ve daha kusursuz bir hizmet alabileceksiniz. Fark yaratan bir site olduğunu düşünerek sizlere de bir kez daha tavsiye etmek ve bu siteyi önermek istiyorum çünkü gerçekten kaliteli ve profesyonel işler yapan özel bir site olarak sektörde yerini alıyor.

Kanal B İletişim Adresleri

Adres: Kabil Caddesi 1326. Sokak No:11 A.Öveçler – ANKARA
Telefon:0 312 234 14 34
Faks: 0312 234 14 21

Kanal B Uydu Frekansları

Frekans: 11944
Sembol Oranı: 4444
FEC: 5/6
Polarizasyon: vertical