SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 27.12.2011
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.468
  • SON GÜNCELLEME: 06.09.2014
Kanal Türk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
kanalturk-izle

Kanal Türk

Kanal Türk Hakkında Bilgiler

Mütevazı duruşu ve dürüst yayıncılık anlayışı ile kısa süre önce sektöre adım atan ve kısa sürede kendisine özel izleyici kitlesini oluşturmayı başaran Kanal Türk, haber kanalı konseptinin biraz dışına çıkıp daha çok dizi ve film kanalı olarak bizleri selamlamayı tercih etmiştir. Özel kanalların birçoğunda konsept değişikliği karşımıza çıkıyor çünkü insanlar genellikle eğlence programlarının ve dizilerin yer aldığı kanalları izlemekten keyif alıyorlar. Kanal Türk yayın akışına hep birlikte göz atalım istiyoruz ve bu kanalın konsepti hakkında da az çok fikir sahibi olmanıza yardımcı olalım diye düşünüyoruz.

Kanal Türk Cumartesi 14:00’da ekranlara gelen Gagguk isimli programı ile ilgi çekmeyi başarıyor. Az önce de belirttiğimiz gibi insanlar televizyon başında daha eğlenceli ve daha keyifli vakit geçirmek istiyor ve bunun içinde eğlence programlarını tercih ediyorlar. Aydan Öner’in hoş sunumu ve tatlı sohbeti ile ekranlarda yerini alan ve Kanal Türk ekibinin de büyük bir proje olarak dile getirdiği bu program çok fazla izleyici kitlesine sahip! Program içeriğine göz atıldığında sanal alemde çok fazla dolaşan komik videoların olduğunu görüyoruz. Yıllar önce Atv ekranlarında karşımıza çıkan GAG programının farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz ancak bu kez reklam çalışmaları değil, şakalar ve komik unsurlar ele alınıyor. Kanal Türk ekranlarında haftasonu eğlencesi olarak lanse edilen bu programı sizler de takibe alabilirsiniz.

Kanal Türk ekranlarının özellikle hanımlar tarafından takip edilen ve haftaiçi her gün 10:30’da karşımıza çıkan programlarından bir tanesi de: Dr. Aytuğ. Programın sunuculuğunu da üstlenen bu isim canlı bağlantılar ile merak ettiklerinizi yanıtlamaya devam ediyor ve birçok kişinin sağlık sorunlarına da çözüm önerileri sunuluyor. Nilüfer Bereket ile birlikte programa devam eden bu özel isim Kanal Türk ekranlarında yerini almaya devam ediyor ve her sabah evlerimize konuk oluyor. Sizler de Kanal Türk ekranlarında yer alan programları takip etmek adına http://canlitvizle.web.tr/ adresi ile hizmet veren sitemizi tercih edebilir ve yayınları an be an ücretsiz olarak bu adres üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Kanal Türk İletişim Adresleri

Adres: Meliha Avni Sözen Cad. No: 17 Mecidiyeköy 34387 – İSTANBUL
Telefon: 90 (212) 355 85 00
Faks: 90 (212) 273 22 87
E-posta: [email protected]
Teknik: [email protected]

Ankara Adresi
Adres: Nenehatun Cad. No: 105 Gaziosmanpaşa/ANKARA
Telefon: 90 (312) 446 55 44

Kanal Türk Uydu Frekansları

TÜRKSAT 3A UYDUSU
Frekans: 10982 MHZ
Sembol: 09600
FEC: 5/6