SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 15.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 218
  • SON GÜNCELLEME: 15.12.2014
Kapadokya TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Kapadokya TV

Kapadokya TV

Kapadokya TV Hakkında Bilgiler

Nevşehir menşeli kanallardan biri olan Kapadokya Tv, haber kanalı olmakla birlikte, eğlenceli yayınları ve çizgi film türü animasyon yayınları ile de geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Farklı web siteler üzerinden yazılı şekilde haberlerini de sunmaya devam eden ancak görsel medyada daha aktif bir şekilde hareket eden Kapadokya Tv ile birlikte sizler de bulunduğunuz il ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Yöresel kanallar, genellikle o bölgenin halkı tarafından takip ediliyor ve Kapadokya Tv de bu kanallardan bir tanesidir. Nevşehir halkının sıkı takipçisi olduğu bu kanal, halkın gözü kulağı haline gelmiş durumda. Tüm gelişmeleri bu kanal üzerinden takip edebilir ve eğlenceli yayınlar ile birlikte çocuklarınızı da gönül rahatlığı ile televizyon karşısında tutabilirsiniz.

Kapadokya Tv ve daha fazlasını bulabileceğiniz http://canlitvizle.web.tr/ bu özel adresi de sizlere tanıtmak isterim çünkü farklı adreslerde bulamayacağınız birçok kanal, bu sitede yerini almış durumda. Popüler kanalların yayınlarını zaten sitelerden bulabiliyorsunuz ancak Kapadokya Tv gibi yöresel kanalları bulmak biraz zor. Sizlere tavsiye ettiğim adres, kusursuz bir işleyiş ile sektörde yerini almış durumda ve her kategorinde kanalı da sizinle buluşturuyor. Deneyimli bir ekip ile hareket eden ve bu deneyimi de siteye aktaran editör kadrosu da işini bilen, kaliteli insanlardan oluşuyor.

Televizyon kanallarının yayınlarını sizinle buluşturan çok sayıda siteden daha kaliteli işler yapan bu adresi sizler de mercek altına alabilir ve televizyon keyfini de online olarak yaşayabilirsiniz. İnternet teknolojisini en iyi şekilde kullanan kanal sahipleri, kendi web siteleri üzerinden de yayınlar yapıyor ancak büyük bir yığılma ile birlikte yayınlar patlayabiliyor, işte bu yüzden verdiğim adresi ziyaret ederek yayınları daha sorunsuz bir şekilde takip etmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

Online olarak televizyon izlemek büyük bir keyif ve bu keyfi de sizlere sunan site sayesinde artık dilediğiniz kanalı saniyeler içerisinde bulabilir ve tek bir tık ile izleyebilirsiniz. Gün içerisinde sıkılmadan vakit geçirmek ve günü televizyon izleyerek geçirmek isteyenler, bu adresi tercih ediyor.

Kapadokya TV İletişim Adresleri

Kapadokya TV-Radyo Yayıncılık AŞ.
Adres: 2000 Evler Mah. Kanuni Sultan Süleyman Cad. TOKİ İş Merkezi No:16 Nevşehir
Telefon: 0384 212 60 00
Fax: 0384 212 80 85

Kapadokya TV Uydu Frekansları

Sadece online olarak hizmet verdiği için FM frekansı bulunmuyor.