SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 06.08.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.176
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Karadeniz TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR

karadeniz-tv

Karadeniz TV

Karadeniz TV, Türkiye’de yayın yapmakta olan ulusal bir Tv kanalıdır. Genellikle Karadeniz yöresine ait kliplerin, programların ve benzeri yapımların olduğu bir kanaldır. Uydu aracılığıyla izlenebildiği gibi, internet üzerinden online olarakta izlenebilmektedir. Sizlerde Karadeniz TV izlemek isterseniz, tek yapmanız gereken şey, web sitemizi ziyaret edip, Karadeniz TV sayfamıza gözatmakdır.

Karadeniz TV

TV Kanalı Hakkında
Yayıncılığa, 1994 yılında, 98.2 frekansından yayın yapan Karadeniz Radyo ile başlayan kuruluşumuz, radyoda yakalanan başarıları televizyon yayıncılığında da sürdürmek üzere, Karadeniz TV projesini hayata geçirmiştir.

2005 yılında yayına başlayan Karadeniz TV, kısa sürede kazandığı izleyici kitlesini istikrarlı bir biçimde arttırarak; bölgede ve bölge dışında yaşayan Karadenizliler arasında bilinirliği en yüksek televizyon kanalı haline gelmiş ve başarılarını aldığı ödüllerle süslemiştir.

Yakaladığı yükseliş grafiğiyle bugüne ulaşan Karadeniz TV, 2011 yılından itibaren ulusal çizgide yayın yapmaya başlamıştır. Türk aile yapısına uygun, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, toplumsal gelişimi ve sivil toplum kültürünü destekleyen, sanata ve sanatçıya değer veren programlardan oluşan yeni yelpazesiyle; genel izleyici kitlesinin temiz ekran özlemini karşılarken, Karadenizli kimliğini de korumaktadır.

Türksat 3A 11096 Vertical 30000 frekansından yayınını sürdüren ve D-Smart 151. kanalda izleyicileriyle buluşan Karadeniz TV; iPhone, iPad, BlackBerry, Android, Windows Phone 7 mobil cihazlarından ve internet sitemizdeki Canlı Yayın bölümünden de izlenebilmektedir.

Karadeniz TV

TV Kanalı İletişim
KRT Karadeniz Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş

Selahattin Pınar Cad. Cemal Sahir Sok. No:29 / 5
Polat İşmerkezi
Mecidiyeköy/Şişli/İstanbul

Reklam Rezervasyon Ve Halka İlişkiler Sorumlusu
M.Köy M.Polat İş Hanı Cemal Sahir Sok. No:29/Zmn
Şişli – İstanbul
Tel: 0212 212 41 00
Fax: 0212 212 05 04

Karadeniz TV

FM Frekansları
D-Smart 151. Kanal Ve Türksat 3A 11096 Vertical 30000
Bu bilgileri kullanarak uydu aracılığıyla Karadeniz TV canlı izleyebilirsiniz. Eğer karasal yayından izlemek istemezseniz, interneti kullanarak da Karadeniz TV kanalını online olarak izleyebilirsiniz.