SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 26.12.2014
  • YORUM SAYISI: 1
  • İZLENME SAYISI: 191
  • SON GÜNCELLEME: 26.12.2014
  1. CEVAPLA Mohd / 12.08.2015 tarihinde yazdı.

    mekansız bitlisli ve berk aradkasım.ben diyarbakır grubunda oynamıyorum bu 1 2.sine gelince keşandan katılıyorum fakat bir izleyici olarak..elimin hamuruyla degil attıgım adımla sizlere halay f6gretcek halım yok evet ekibiniz saglam gfczelde oynadı emeklere saglık.ben bana haz veren ve beni eglendıren coskulandıran ekipten bahsediyorum herkesin gf6rfcşfc begenısi farklı oldugu gibi benımde aynen f6yle benım tercıhım budur..dahada f6tesi olmaz olamaz e7akma ekip olsun olmasın seyirciye cosku kattıgını bizzat tribfcnde ben gf6zlerimle gf6rdfcm butun ekip aradkasların emeklerine saglık hepsi cok gfczel oynadılar ha e7akma derken birde siirtide unutmamak lazım yani ekibi siirtten getirip kiralamışlar gfcngf6ren hem bu konularda başarı cıkaramıyor olsa gerek ki bf6yle bir hilekarlık dfczenlemişler:) bu yfczden tartısma yaratırken altında yatan kirlileri unutmayalım lfctfen:) herkez neyın ne oldugunu biliyordur zaten

Kocaeli TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Kocaeli TV

Kocaeli TV

Kocaeli TV Hakkında Bilgiler

Sanayi ve liman şehri olması ile birlikte Türkiye ekonomisinin mihenk taşlarından biri olan Kocaeli, sonunda hak ettiği bir televizyon kanalına kavuştu. Kocaeli hakkında son gelişmeler, vatandaşların sorunları ve kent adına rehberlik görevini üstlenen Kocaeli TV son yıllarda yapmış olduğu büyük yatırımlar ile şehrin vizyonuna büyük katkı yapmasını bildi. 2007 yılından bu yana aktif yayıncılık hayatını sürdüren Kocaeli TV büyük yenilikleri de beraberinde getirdi.

Kocaeli TV yerel televizyonlarının aksine karasal yayının dışında ulusal uydu yayınıyla da yayınlarını sürdürüyor. Dünyanın neresinde olursanız olun Kocaeli TV’yi rahatlıkla uydudan canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Dijital ortama da kısa sürede yatırım yapan kanal, internet sayfasından haberlerini paylaşıyor.

Kocaeli TV’yi canlı olarak izlemek için http://canlitvizle.web.tr/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kocaeli’nin en büyük kanalını canlı ve donmadan izleyebileceğiniz gibi aynı zamanda bozulmayan görüntü kalitesinin de keyfine doyasıya varabilirsiniz.
Kanalda neredeyse tüm alanlarda programlar yapılırken, genellikle saat başı sunulan haber programları sayesinde şehrin gündemi ve son gelişmeler tüm dünyaya an be an aktarılabiliyor.

Kocaeli TV dijital medyanın gücünü arkasına alarak programlarında sosyal medya görüşlerine de yer veriyor. Kanalın resmi sosyal medya kanallarına görüşlerinizi gönderdiğinizde, canlı yayında görüşleriniz yer bulabiliyor. Kocaeli TV yayın akışı incelediğinde birçok farklı alanda program yapıldığı görülmekle birlikte aşağıdaki alanlarda çok özel programlara ulaşabilirsiniz.

Kuyumculuk, döviz ve sigorta gibi parasal mevzuların konu edindiği piyasa programları ile birlikte turizmden inşaat sektörüne kadar birçok şirketin vizyon ve misyonu kanalda konu ediliyor. Kocaeli’nin turizm şehri olması anlamında yapılan yayınların, tanıtımların ve şehrin doğal yapısı hakkında duyarlı bilinçli yayın politikası izlemesi anlamında Kocaeli TV büyük bir misyon yükleniyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere çevre ilçelerin belediyeleri hakkında son gelişmeler, yapılan hizmetler ve halka sunulan kampanyalar hakkında Kocaeli TV’yi canlı olarak takip ettiğinizde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanalın resmi web sayfasında gün içerisinde yayınlanan ve kaçırmış olabileceğiniz haberleri okuyabilirsiniz. Kocaeli TV hakkında son gelişmeleri alabilmek ve kanalı canlı olarak izleyebilmek için canlitvizle.web.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kocaeli TV İletişim Adresleri

Adres: Vezirciftliği mah.Yeni GÖlcük yolu. Sanayi mevkii No:35/1 İzmit/KOCAELİ
Telefon: 0 262 335 25 25
Faks: 0 262 335 48 88

Kocaeli TV Uydu Frekansları

Uydu: Türksat 2A
Frekans: 11862
Polarizasyon: H – Yatay
Kapsama: Dogu
SR: 27500
FEC: 5/6