SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 235
  • SON GÜNCELLEME: 23.12.2014
Köy TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Köy TV

Köy TV

Köy TV Hakkında Bilgiler

Konsept olarak tek bir tarz belirleyen ve bu tarz üzerinden yoluna devam eden özel adresler mevcut ve bu özel adresleri sizler de detaylı bir araştırma ile çok kolay bulabilirsiniz. Uydu üzerinden yayın yapan ve online olarak da yayın hayatına devam eden bir sürü kanal var ve sizler için bu kanalları tek bir adreste toplamaya da devam ediyoruz. Köy Tv bu kanallardan bir tanesi ve adından da anlaşılacağı üzere, tarım ve hayvancılık hakkında sizleri bilgilendirmek amacı ile kurulan bir kanal. Kırsal kesimin yakından takip ettiği kanallardan bir tanesidir ve kusursuz yayın anlayışı sayesinde daha fazla kitleye ulaşacak gibi görünüyor. Köy Tv, uzman kişilerin de canlı yayın konuğu olması ile birlikte kırsal kesimin merak ettiği soruları yanıtlıyor ve hangi dönem, hangi üründen daha fazla verim alabileceğiniz gibi soruları da yanıtlıyor.

Köy Tv gibi kanalların sayısının atması gerekiyor çünkü tarım işleri ile uğraşan çok fazla insan var ve en azından bilgi alabilecekleri özel bir kanalın olması da onları bu adrese daha fazla çekecektir. Köy Tv konseptine sahip çok az sayıda kanal var ve bu kategoride Köy Tv lider konumda yerini almış durumda. Online olarak yayınlarına devam eden bu özel kanalı dilerseniz http://canlitvizle.web.tr/ adresi üzerinden de izleyebilirsiniz. Televizyon keyfi artık internet dünyası sayesinde daha eğlenceli hale gelmiş durumda ve dilediğiniz an bilgisayar karşısına geçerek hem sosyal medya hesaplarınızı takip edebilir, hem de dilediğiniz kanalı aynı anda izleyebilirsiniz.

Köy Tv ile birlikte birçok kanal bu adreste yerini almaya devam ediyor ve yine online olarak sizlere sunuluyor. Site, geniş bir arşive sahip ve her geçen gün bu arşive yeni bir kanal daha ekleniyor. Sizler de günü televizyon izleyerek geçirmek ve bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarınızdan da mahrum kalmamak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bu adreste yerinizi alabilir ve dilediğiniz zaman tek bir tık ile istediğiniz kanalı da saniyeler içerisinde açabilirsiniz.

Köy TV İletişim Adresleri

Adres: Ankara Cad. No: 265 Yıldırım Bursa
Web Sitesi: http://www.koytv.tv
EPosta: info@koytv.tv
Telefon :0 224 368 01 01 – 0 224 368 01 02

Köy TV Uydu Frekansları

Frekans: 12720
FEC :5/6
Polarizasyon: horizontal