SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 16.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.484
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Kral Pop KANALI HAKKINDA DETAYLAR
kral-pop-izle

Kral Pop

Kral Pop Hakkında Bilgiler

Radyo kanalı ile de dikkatleri üzerine çeken ve artık uydu üzerinden televizyon yayınları da yapan Kral Pop, gün içerisinde kesintisiz müzik dinlemek isteyenlerin tek adresi olmaya devam ediyor. Yerli ve yabancı müzik gruplarının en yeni albümleri ve en yeni şarkılarının yer aldığı kanal, özellikle genç kesime hitap ediyor ve her geçen gün de hitap ettiği insan sayısını arttırıyor Kral Pop, adından da anlaşılacağı üzere daha çok pop müzik yayını yapıyor ancak dikkat çeken ve son dönemde bir hayli popüler olan farklı müzik türlerine de yer vermeye devam ediyor. Kral Pop, bir radyo kanalı gibi yoluna devam ediyor ve çok fazla kesinti yapmadan gün içerisinde sizlere birçok sanatçıyı ve şarkılarını sunmaya devam ediyor.

Kral Pop sitesine giriş yaptığınızda bir etkinlik takviminin de olduğunu görüyorsunuz, bu aşamada Kral Pop, yakın zamanda gerçekleşecek olan konserleri de sizlere sunuyor ve bir takvim şeklinde karşınıza çıkarıyor. Kral Pop, ünlü dj’leri ve ekranın sevilen yüzleri ile karşınıza çıkıyor ve bizler de site yönetimi olarak bu kanalı sizinle buluşturuyoruz. Saat 07:00’da Eftalya ile başlayan yayın, gece yarısına kadar farklı programlar ile devam ediyor ve bu süreçte isimler de değişiklik gösteriyor. Canlı yayınların sayısı çok fazla ancak genellikle belli bir liste oluşturuluyor ve kesintisiz olarak çalınıyor. Kral Pop, pop müziğin en ünlü ve en özel isimlerini de yayınlarına konuk etmeye devam ediyor.

Kral Pop kanalını takip etmek isterseniz sizler de http://canlitvizle.web.tr/ bağlantısını kullanabilir ve gün içerisinde daha kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.Pop müzik tutkunları için özel olarak hazırlanan yayınları takip etmek adına bilgisayar başında yerinizi alabilir ve daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Canlı yayınların yanı sıra sizler için özel olarak hazırlanmış listeleri de yine bu kanal aracılığı ile takip edebiliyorsunuz. En yeni albümler ve sezonun en popüler isimleri bu kanalarda karşınıza çıkıyor ve günü daha hareketli geçirmeniz adına Kral Pop sizlerin yanında yer alıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri kanal ile baş başa bırakıyoruz.

Kral Pop İletişim Adresleri

Telefon: (212) 335 00 00
SMS: POPTV yaz, bir boşluk bırakıp mesajını yaz, 2864 ‘e gönder.
Adres: Maslak Mah. G-45 Ahi Evran Polaris Cad. No:4 Doğuş Power Center Şişli Maslak / İstanbul

İçerik Sağlayıcı
Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Eski Büyükdere Caddesi USO Center No. 61 80660 Maslak – İstanbul
Tel: 0212 335 00 00

İnternet erişim sağlayıcısı
Web sayfasının erişim sağlayıcısı SUPERONLINE -Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. ‘dir.
SUPERONLINE -Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.
Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İstanbul
e-mail: [email protected]

Yer Sağlayıcı
Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Eski Büyükdere Caddesi USO Center No. 61 80660 Maslak – İstanbul

Tel: 0212 335 00 00
e-mail: [email protected]

Kral Pop Uydu Frekansları

Türksat 4A
Lokasyon: 42 ⁰ Doğu
Alış Frekansı: 12.015 MHz
Polarizasyon: Yatay (H)
Sembol Hızı: 27.500 Ksym/s
FEC değeri: 5/6

Türksat 3A
Lokasyon: 42 ⁰ Doğu
Alış Frekansı: 12.721 MHz
Polarizasyon: Dikey (V)
Sembol Hızı: 16.666 Ksym/s
FEC değeri: 3/4