SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 01.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 131
  • SON GÜNCELLEME: 01.10.2014
Mehtap TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Mehtap TV

Mehtap TV

Mehtap TV Hakkında Bilgiler

Ülkemizde yayın yapan muhafazakar kanalların sayısı çok fazla ancak Mehtap Tv, daha farklı bir bakış açısı ve daha farklı bir kitle ile yoluna devam ediyor. Hocaefendi olarak bilinen Fethullah Gülen’in gün içerisindeki vaazları ve geçmiş yıllarda yaptığı sohbetlerin yayınlandığı ve dini sohbetlerin yer aldığı bir anal diyebiliriz Mehtap Tv için. Dini sohbetlerin yanı sıra Kuran- Kerim tefsirlerinin de yer aldığı ve bununla birlikte canlı yayın konukları ile birlikte soru cevap tarzı programların çok fazla yapıldığı bu kanal az önce de belirttiğimiz gibi kendine has konsepti ve kendi oluşturduğu kemik kitlesi ile yoluna devam ediyor.

Samanyolu ile benzer bir yapıya sahip olan ve aynı kişi için hizmet eden kanal daha amatör bir yapı ile karşımıza çıkıyor ve dediğimiz gibi kendi kitlesi dışında pek de fazla kimseye hitap etmiyor. Ülkemizde İslam dinine uygun olarak yaşayan çok sayıda insan var ve onlar da Mehtap Tv’yi izlemeyi tercih ediyor. Dini konularda sizler de bilgi almak ve Fethullah Gülen hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız bu kanalı tercih edebilirsiniz. Yayın akışına bakıldığında dini programlar dışında çok da ekstra bir yayın bulunmayan Mehtap Tv, reytingler konusunda da çok başarılı değil ancak arkasında çok etkili bir güç var ve bu güç sayesinde sendelemeden yoluna devam edebiliyor.

Dini programları takip etmek ve dini bilgilerinizi bir üst seviyeye taşımak adına sizler de Mehtap Tv ekranları karşısında yerinizi alabilirsiniz. Mehtap Tv birçok kez el değiştirdi ancak bu değişim yayın hayatına herhangi bir darbe vurmadı çünkü en başından beri kanalın tavrı belli ve bu tavrı hiçbir şekilde bozmadan yoluna devam ediyorlar. Amaçları çok fazla reyting ya da çok fazla insan değil, Mehtap Tv, kültür kanalı olarak kendini tanımlıyor ve dini bilgiler ile birlikte harmanlayarak kendine has bir konsept ile yoluna devam ediyor. Sizler de sitemiz üzerinden yayın akışına göz atabilir ve dilerseniz tek bir tık ile kanalı daha detaylı bir şekilde takibe alabilirsiniz.

Mehtap TV İletişim Adresleri

Telefon: 0 216 524 95 24
Faks: 0 216 344 38 03
Adres: Kısıklı Mah. Reşat Bey Sok. No:12 Üsküdar / İstanbul

Mehtap TV Uydu Frekansları

Frekans: 11099
Sembol Oranı: 25000
FEC: 5/6
Polarizasyon: v