SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 11.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 117
  • SON GÜNCELLEME: 11.10.2014
Meltem TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Meltem TV

Meltem TV

Meltem TV Hakkında Bilgiler

Muhafazakar kesime hitap eden kanallardan bir tanesi olarak yayın hayatına devam eden ve özellikle dini aylarda çok daha aktif bir şekilde programlar ile karşımıza çıkan Meltem Tv, Haydar Baş yönetiminde yoluna devam ediyor. Haydar Baş ile olan ilişkilerini hepinizin bildiğini düşünüyorum ve yayınları biraz olsun takip ederseniz sürekli olarak bu ismin konuşmalarının yer aldığını sizler de görebilirsiniz. Meltem Tv, muhafazakar yapısına rağmen bu kitlenin dışına da çıkmayı en iyi şekilde başarıyor ve haber kanalı olarak da hizmet veriyor. Dini kesimin yanı sıra yeni nesile de en iyi şekilde hitap etmeyi başaran ve sinema belgesel projeleri ile de ilgi toplayan Meltem Tv, köklü kanallardan bir tanesidir ve uydu üzerinden izlenebildiği gibi birçok kanal gibi kendi web siteleri üzerinden de yayınlarına hız kesmeden devam ediyor.

Meltem Tv yayınlarını sizler de dilerseniz online olarak takibe alabilir ve kanal hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Hepinizin bildiği gibi çoğunluk olarak daha muhafazakar bir kitleye sahibiz ve unu bilen televizyon kanalları da ibreyi bu yöne çevirmiş durumda. Meltem Tv yayınlarını siler de takip ederseniz eğer yayınların genellikle dini içeriklere sahip olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz.

Meltem Tv benzeri kanalların sayısı çok fazla ve az önce de söylediğimiz gibi yayıncı kuruluşlar kime nasıl hitap etmeleri gerektiğini çok iyi biliyor ve bunu başarmış durumdalar. Meltem Tv yayın akışında belgesel ve sinema yayınlarının yer aldığını da görebiliyoruz yani kanal birçok farklı kesime hitap etmeyi kafaya koymuş durumda, bunu da başardıklarını söylemek mümkün. Sizler de aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz ve sakıncalı içeriklerin yer almadığı bir kanal izlemek istiyorsanız Meltem Tv doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır diye düşünüyorum. Dini programlar ile birlikte eğitici ve öğretici programların da yer aldığı bu kanalı sizler de takibe alarak en azından çocuklarınızı televizyon başından uzak tutmamış ve daha faydalı şeyler izlemiş olursunuz diye düşünüyoruz. Kanal hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Meltem TV İletişim Adresleri

Telefon: +90 212 624 09 99 Dhl:1214
e-mail: rezervasyon@meltemtv.com.tr
info@meltemtv.com.tr

Meltem TV Uydu Frekansları

Frekans: 11916 MHz
Polarizasyon: Yatay V
Sembol Oranı: 30000
FEC: 3/4