SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 14.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 771
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Minika TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
minika-tv-izle

Minika TV

Minika TV Hakkında Bilgiler

Özel kanallardan bir tanesi olan ve internet üzerinden de takip edilebilen Minika Tv, iki farklı kanal ile karşımıza çıkıyor ancak bu iki kanalın da yayın akışına bakıldığında pek bir fark olmadığını görebiliyoruz. Minika Tv bünyesinde toplanan Minika Go ve Minika çocuk, çocuk programları ve çizgi filmler ile günü daha keyifli bir şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. Yalnızca çocukların değil, ebeveynlerin de en çok takip ettiği kanallardan bir tanesi olan Minika Tv, çizgi filmler ile birlikte çocuk programlarına da yer veriyor ve yayın akışını da bu şekilde düzenliyor. Minika Tv, daha çok eski çizgi filmlere yer veriyor ve nostaljik bir karakter ile karşımıza çıkıyor.

Çocukların en çok sevdiği çizgi filmler ve en çok keyif aldığı canlı yayınlar için Minika Tv doğru adres olacaktır düşüncesine sahibim ve dilerseniz sizler de kanala göz atabilir ve objektif olarak bir değerlendirme yapabilirsiniz. Minika Tv ile birlikte çocuklarınızı zararlı yayınlardan uzak tutabilir ve daha keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Minika Tv, kendi sitesi üzerinden yayın yapıyor ancak henüz tam oturtmuş değiller ve alt yapıda belli başlı sorunlar mevcut gibi görünüyor bu yüzden dilerseniz sizler de http://canlitvizle.web.tr/ adresinden yayınları takip edebilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte sizler de bu kanalın karşısında yerinizi alabilir ve daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Minika Tv, tamamen çocuklara hitap eden bir kanal ancak çocuklarınız ile birlikte sizleri de etkisi altına almayı başarıyor çünkü geçmiş yıllarda popüler olan çizgi filmlerin tamamı bu kanalda karşımıza çıkıyor ve bizleri gerilere götürüyor. Çizgi film izlemek ve çocuklarınızı televizyonun kötü etkilerinden uzaklaştırmak adına sizler de Minika Tv karşısında yerinizi alabilirsiniz. Kesintisiz bir yayın akışı karşımıza çıkıyor ve genellikle de çizgi filmler ile süslenmiş olan bir yayın akışı mevcut diyebiliriz. Sizler de Minika Tv’y takibe alabilir ve çocuklarınızı daha keyifli gün geçirmeleri adına harekete geçirebilirsiniz. Minika Tv konseptine sahip birçok kanal sitemizde yerini almış durumda ve sizlere sunuluyor.

Minika TV İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek kanala ulaşabilirsiniz.

Minika TV Uydu Frekansları

Türksat 2A Doğu Uydusu**,
Digiturk 170,
D-Smart 54,
iPhone ve iPad’de yayında…

Frekans: 11791 Mhz,
S.Rate:16000,
FEC:5/6 Pol:H yatay