SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 09.06.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 7.318
  • SON GÜNCELLEME: 23.11.2014
Movie Türk TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
movie-turk-tv

Movie Türk TV

Movie Türk TV Hakkında Bilgiler

İnternet üzerinden yayın yapan kanallardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan ve online yayınları ile bilgisayar kullanıcılarının belki de en çok takip ettiği kanallardan bir tanesi demek doğru olacaktır diye düşünüyorum. Movie Türk Tv, aslında birçok sinema kanalının izinden gitmeyi tercih ediyor ve yerli film severlerin en uğrak adreslerinden bir tanesi olarak bizleri selamlıyor. Yerli film tutkunları için özel bir konsept hazırlamış olan kanal, gün içerisinde erken saatlerde yayınlarına başlıyor ve en sevilen Türk filmlerini bizimle buluşturuyor. Yerli filmlerin dışına çıkmayan ve nostaljiyi de bizimle buluşturan Movie Türk Tv, kusursuz kalitesi ve en önemlisi de görüntü kalitesi ile büyülemeye devam ediyor. Movie Türk Tv, internet üzerinden yayın yaptığı için hitap ettiği kitle çok fazla değil ancak her geçen gün adını daha fazla duyurmayı ve bu kitleyi de arttırmayı başarıyor.

Movie türk Tv, yerli film arşivi ile güçlü kanallardan bir tanesi diyebiliriz ve bu arşivi de her geçen gün biraz daha iyi hale getiriyor. Movie Türk Tv, yabancı filmlerden uzak bir kanal, bu yüzden hitap ettiği kitlenin belli bir kesim olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Movie Türk Tv, Yeşilçam filmleri ile birlikte son dönem filmlerini de bizimle buluşturuyor ve bu aşamada herhangi bir sınırlama olmadığını da belirtmek gerekiyor. Movie Türk Tv kalitesi ile sizler de en yeni filmleri takibe almak isterseniz bu kanalın sıkı takipçileri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Movie Türk Tv kanalı gün içerisinde belli bir yayın akışına sahip değil, yani bu anlamda belli bir konsept karşımıza çıkmıyor. Karışık yerli film arşivinden düzenli bir liste oluşturmak yerine rastgele modunda tüm filmler karşınıza çıkıyor. Az önce de belirttiğim gibi kanal yerli film tutkunları için hizmet veriyor ve yeni sezona damgasını vurmuş olan filmler de bu adreste karşımıza çıkıyor. Movie Türk kanalını takip etmek adına sizler de http://canlitvizle.web.tr/ bağlantısını tercih edebilir ve yayınları çok daha kusursuz bir şekilde takibe alabilirsiniz.

Movie Türk TV İletişim Adresleri

Kanala ait iletişim bilgisi olmadığından ekleyemedik.

Movie Türk TV Uydu Frekansları

Tv kanalını izlemek istiyorsanız, bu sayfamızı ziyaret edebilir.Online olarak Movie Türk TV izleyebilirsiniz.Çeşitli türk filmlerini bulabileceğiniz kanal, sorun olmadıkça burada sizlerle.