SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 28.04.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 7.660
  • SON GÜNCELLEME: 12.01.2015
MTV Turkey KANALI HAKKINDA DETAYLAR
mtv-izle

MTV

MTV Turkey Hakkında Bilgiler

Dünyaca ünlü yayın kuruluşlarından bir tanesi olan MTV, farklı ülkelerde de aynı konsept ile karşımıza çıkmaya devam ediyor ve bu ülkelerden bir tanesi de Türkiye. Mtv Turkey kanalı ile karşımıza çıkan bu büyük ve önemli yayın kuruluşu fark yaratmaya devam ediyor ve kendine has konsepti ile milyonlarca izleyici ve dinleyiciyi de ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Mtv Turkey web sitesine giriş yaptığınız takdirde sizler de 1 Mart’tan itibaren yayında gibi bir uyarı alacaksınız ancak öyle sanıyorum ki site henüz yapım aşamasında çünkü Mtv Turkey yayın hayatına başlamış durumda ve hali hazırda sizler de sitemiz üzerinden yayınları takip edebiliyorsunuz.

Kesintisiz müzik parolası ile yola çıkan ve kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Mtv Turkey, canlı yayınları ile birlikte karşımıza çıkıyor ve bununla birlikte yeni çıkan albümlerin tanıtımını da en iyi şekilde yapmaya devam ediyor. Bu tanıtımlar ile birlikte sizler de sevdiğiniz sanatçıları daha yakınan takip edebilir ve albümleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mtv Turkey konsepti ile hizmet veren ve yayın hayatına devam eden yerli kanallarımız da mevcut ancak MTV kalitesi ve profesyonelliği ile yayınları takip etmek çok daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Mtv Turkey yalnızca yerli sanatçılara değil, Avrupa’nın isim yapmış sanatçılarına da muazzam bir şekilde yer veriyor ve sizleri müzik keyfi ile baş başa bırakıyor.

MTv Turkey yayınlarını sizinle buluşturmaya devam ediyoruz ve dilerseniz sizler de http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden bu kanalı takip edebilir ve günü daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Mtv Turkey yayın akışını da sizinle paylaşmak isterdim ancak farklı sitelerde kopyala yapıştır listeler yer alıyor ve doğruluk payı olmadığını düşünüyorum, kanalın kendi sitesi de henüz yapım aşamasında bu yüzden tam liste yayın akışını sizlere sunamıyoruz. Mtv Turkey ve daha fazlası için sitemizde yerinizi alabilir ve diğer kanalları da site içi arama butonu ile kolayca bulabilirsiniz. Bilgisayar başında televizyon keyfini yaşamak için sizler de sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyerek sorunsuz bir televizyon izleme keyfine erişebilirsiniz.

MTV Turkey İletişim Adresleri

Ulaşım adresleri bulunamadı.

MTV Turkey Uydu Frekansları

MTV Turkey Frekans: 11984 H (Yatay)
Sembol oranı: 4000
Fec: 5/6