SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 09.12.2011
  • YORUM SAYISI: 2
  • İZLENME SAYISI: 4.857
  • SON GÜNCELLEME: 28.08.2016
  1. CEVAPLA misafir / 18.05.2012 tarihinde yazdı.

    bu kanalı izlemem

  2. CEVAPLA mehmet abbas / 17.03.2014 tarihinde yazdı.

    slm şarkılar süper saolun şırnak silopi hudut taburunda askerligini yapan oğlum için bir şarkı okurmusunuz hasan imere gelsin

Ntv Spor KANALI HAKKINDA DETAYLAR
ntv-spor-izle

Ntv Spor

Ntv Spor Hakkında Bilgiler

1999 yılı itibarıyla Doğuş Yayın grubu bünyesinde yayın hayatına devam eden NTV, NTV Spor kanalı ile de spor severlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda. NTV Spor, genel konsept bakımından yalnızca spor dallarına yer veren ve bu alanda yayın yapan bir kanal olarak hizmet veriyor. Ercan Taner gibi güçlü bir ismi de bünyesinde dahil ederek daha güçlü bir kadro oluşturma yolunda emin adımlarla ilerleyen NTV Spor, kaliteli yayın ilkesinden ödün vermeden ilerliyor. Sabah saatlerinde başlayan canlı yayınlar ile birlikte dünya liglerinin özetleri ve farklı spor dalları da NTV Spor kanalında işleniyor. Mutlu Ulusoy ve Mert Aydın gibi spor camiasının önde gelen isimleri ile de çalışmalarını sürdüren kanal, uydu üzerinden rahatlıkla izlenebiliyor ve yine kendi sitesi üzerinden canlı yayın butonu ile de kanalı izlemek mümkündür.

NTV ile birlikte zaman zaman ortak yayınlara da yer veren kanal, konseptin dışına hiçbir şekilde çıkmıyor ve ülkemizde var olan büyük bir boşluğu da en iyi şekilde doldurdu diyebiliriz. Spor haberleri klişelerinden bizleri kurtaran ve spor dallarına daha geniş bir yaklaşım ile yer veren NTV Spor, dünyadan spor haberlerini de bizlere aktarmaya devam ediyor. NTV Spor bünyesinde çalışan Kaan Kural ve Murat Kosova gibi isimler NBA Tv gibi önemli kanallara da transfer olmayı başarmış durumda ve bu açıdan bakıldığında kanalın geniş bir kesime hitap ettiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

NTV Spor yayınlarını televizyon karşısından takip edebileceğiniz gibi online olarak da canlı yayınları takip etmek mümkündür ve bu aşamada internet teknolojisini de kullanarak spor gündemine daha yakın olabilirsiniz. NTV Spor yayın akışına göz atıldığında yine futbolun daha ağırlıklı olduğunu görüyoruz ancak farklı spor dallarına da yer vermeye gayret gösteren NTV Spor, ilkelerine bağlı bir anlayış ile karşımıza çıkıyor. Henüz sabit bir lig yayını ile karşımıza çıkmadılar ve dünya kupasını almalarını beklerken bir anda TRT 1’e kaptırmaları da bir hayli üzücü bir durum. NTV Spor yayın akışı ve canlı yayınlar için sizler de http://canlitvizle.web.tr üzerinden takipte kalabilirsiniz.

Ntv Spor İletişim Adresleri

İçerik Sağlayıcı
Adres: Doğuş Yayın Grubu A.Ş. Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – SARIYER / İSTANBUL
Telefon: 0212 335 0000
Email: operasyon@ntv.com.tr – info@ntvspor.net
Twitter: twitter.com/ntvspor
Facebook: facebook.com/ntvspor

Erişim ve Yer Sağlayıcı
Doruk İletişim ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres: Dikilitaş Mahallesi, Eren Sokak, No: 26 34349 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0212 326 9200
Email: info@doruk.net.tr

Ntv Spor Uydu Frekansları

Kanal: NTV SPOR
Uydu: Türksat 3A
Frekans: 11054
Polarizasyon: H – Yatay
Kapsama: Dogu
SR: 30000
FEC: 5/6