SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 19.07.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 2.835
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Number One TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR

number-one-tv

Number One TV

Number One TV, yabancı hit müzikler yayınlamakta olan bir Tv kanalıdır. Karasal yayın ile uydudan veya internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. Sizlerde Number One TV izlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Number One TV

Kanal Hakkında
Number One TV, 1994 yılında yayın hayatına başladı. İlk yayın şu anda halen var olan Yenibosna’daki stüdyodan gerçekleştirildi. İlk zamanlarda küçük bir stüdyo ve kısıtlı bir kadro ile yola çıktı.

Number One TV, Pepsi, Coca Cola, Ten, Eczacıbaşı, Doritos, Wella, Alcatel, Turkcell, Türk Telekom gibi şirketlerle sponsorluk anlaşmaları yaptı.

Kanal yerli-yabancı tüm kliplere yalnızca şarkı adı, şarkıcı ve plak şirketlerinin yazılı olduğu klip kuşakları hazırlayarak ekran bütünlüğünü sağlamak açısından klip kuşakları dönemini başlattı. Madonna “The Power Of Goodbye” ve The Cranberries “Promises” gibi grup ve şarkıcıların kliplerini dünyada ilk defa yayınlayan kanal oldu.

Number One TV’de yabancı müzik ağırlıklı yayın yapıldığı gibi, aktüalite, magazin, şehir rehberi, talk showlar, Chart programı gibi eğlenceli programlar da yayınlanmaktadır.NR1 TV 1 Mart 2012 tarihinden itibaren MÜYAP ile yaşadığı sorundan dolayı sadece Yerli müzik klipleri yayınlamaktadır.

Number One TV

İletişim Bilgileri
Number One FM / Tv’ ye ulaşmak için [email protected] adresinden bize e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Yayınlarımız ile ilgili yaşadığınız sorunlar için [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Number One TV

Frekansları
Number One TV, Türksat 3A uydusunda 11096 V 30000 5/6 frekansında, D-Smart 114. kanalda, Tivibu 164. kanalda, Teledünya 164. kanalda ve Türksat Kablo TV C 34 bandında izlenebilmektedir. Bir dönem Digiturk ve Karasal Yayın frekasını yapmıştır.1 Mart 2012 tarihinden itibaren MÜYAP ile yaşanan telif sorunundan dolayı uydu,kablo tv ve D-smart yayınları kapanmış kanal sadece internet üzerinden izlenebilmektedir.

Sizlerde Number One TV izlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret edip, Number One TV sayfamıza göz atmak.