SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 248
  • SON GÜNCELLEME: 23.11.2014
Planet Çocuk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Planet Çocuk

Planet Çocuk

Planet Çocuk Hakkında Bilgiler

Planet Çocuk ile birlikte artık çocuklarınızı televizyon ekranlarından uzak tutmanıza gerek yok çünkü onlar için çok özel yayınlar yapılıyor ve çok özel programlar ile birlikte hem eğlenmeleri, hem de öğrenmeleri sağlanıyor. Planet Çocuk kanalına benzer şekilde yayınlar yapan çok fazla kanal var ve bu kanalları da yine sitemiz üzerinden takibe alabiliyorsunuz. Genel bir hitap şekli kullanıyorum çünkü çocuklar ile birlikte ebeveynler de bu kanalı yakından takip ediyor ve eğlenceli çizgi filmler ile birlikte onlar da keyifli vakit geçiriyorlar. Planet Çocuk kanalında yer alan çizgi filmlerin yanı sıra eğitsel programlar da çocuklarınızın ilgisini çekecektir ve en azından sıkılmadan televizyon izleyebilecekler diye düşünüyoruz. Onlara bir şey öğretmek genellikle sıkıntılı bir süreci de beraberinde getiriyor ancak Planet Çocuk gibi kanallar sayesinde az önce de söylediğimiz gibi öğrenmeyi daha keyifli aktiviteler ile daha özel hale getiriyorlar.

Planet Çocuk benzeri yayın yapan kanalları da sizlere sunuyoruz ve çocuklarınızın daha özel vakit geçirmesini sağlıyoruz. Yerli çizgi filmler ile birlikte, yabancı çizgi filmlere de yer veren bu kanalı uydu üzerinden takip edebiliyorsunuz ancak dilerseniz daha sorunsuz bir şekilde takip edebilir ve cti.web.tr adresinde yerinizi alabilirsiniz. Planet Çocuk ve daha fazlasının yer aldığı bu sitede, sizleri de düşünen ve sizlere de hizmet veren kanallar mevcut. Ülkemizde profesyonel anlamda hizmet veren çok sayıda kanal var ancak genele bakıldığında zayıf formatlar karşımıza sıkıyor ve bu da televizyon keyfini daha sorunlu hale getiriyor.

Bu işi layıkıyla yapan kanalları sizler için tek bir çatı altında topladık ve tek bir tık ile seyretmenize de fırsat sunduk. Sektörün popüler kanalları ile birlikte kıyıda köşede kalmış olan kanalları da sitemize eklemeye devam ediyoruz ve bu sayede daha geniş bir kanal arşivi ile de yine sektörün en güçlü isimleri arasında yerimizi alıyoruz. Sizler de sitemizdeki yerinizi ayırtabilir ve kriterlerinize uygun olan kanal ile birlikte televizyon keyfini de daha kusursuz hale getirebilirsiniz.

Planet Çocuk İletişim Adresleri

Adres: Ebulula Mardin Cad. No: 53 Levent / İstanbul 34330
Telefon: +90 (212) 385 00 00
Fax: +90 (212) 385 00 64
Email: [email protected]

Planet Çocuk Uydu Frekansları

Online olarak yayın yaptığı için uydu frekansı bulunmamaktadır.