SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 30.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 590
  • SON GÜNCELLEME: 30.11.2014
Planet Mutfak KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Planet Mutfak

Planet Mutfak

Planet Mutfak Hakkında Bilgiler

Planet adı altında çok sayıda kanal hizmet veriyor ve farklı kategoriler üzerinden izleyicilerle buluşuyorlar. Uydu üzerinden ulaşabileceğiniz ve belli bir yayın kuruluşuna para ödemenizi gerektiren kanallar bütünü demek daha doğru olacaktır. Planet Mutfak bu kanallardan bir tanesi ve adından da anlaşılacağı üzere mutfak üzerine kurulu bir konsept ile yayın hayatına adım atmış durumda. Uzun süredir takipte olduğumuz kanallardan bir tanesi ve sektöre adım attığı günden bu yana reyting kaygısı çekmeyen ve hanımlar ile birlikte, bekar erkeklerin de sıkı takipçisi olduğu çok özel programlara sahip. Bir vejeteryanın not defteri, bu programlardan bir tanesi ve erken saatlerde yayınlanmasına rağmen çok fazla takipçisi olduğunu da belirtmekte fayda var.

Planet Mutfak ile birlikte sizler de en özel yemek tariflerine ulaşabilir ve işi uzmanından öğrenebilirsiniz. Planet Mutfak, bu konsept dışında farklı bir yayın akışına sahip değil ve adından da anlaşılacağı üzere bu çizgiyi bozmak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hanımların gün boyu, ne pişirsem, ya da ne hazırlasam derdine son verecek bir kanal olduğunu söylemek mümkün. Planet Mutfak ile birlikte sizler de çok özel yemekler pişirebilir ve akşam için şık bir masa düzeni hazırlayabilirsiniz.

Mutfağa dair her şeyi sizlere sunan bu özel kanalı daha yakından incelemek ve kanal hakkında bilgi sahibi olmak adına web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden kanalı izlemek elbette mümkün ancak aşırı yüklenme nedeniyle donarak ya da takılarak izleyebilirsiniz, bu da sıkıntılı bir yayını beraberinde getiriyor. http://canlitvizle.web.tr adresi üzerinden yayınları takip etmenizi tavsiye ediyoruz çünkü çok daha kolay erişim sağlayabilir ve çok daha kusursuz bir şekilde yayınları izleyebilirsiniz. Bu site, ücretsiz olarak hizmet veren ve televizyon kanallarının tamamını barındıran bir sitedir ve çok sayıda ziyaretçisi olan bir site diyebiliriz. Popüler adresler arasında yer alan ve kaliteli hizmet veren bu siteyi sizler de ziyaret ederek Planet Mutfak ile birlikte diğer kanalları da takibe alabilirsiniz, üstelik bunun için tek bir tık yeterli olacaktır.

Planet Mutfak İletişim Adresleri

Adres: Ebulula Mardin Cad. No: 53 Levent / İstanbul 34330
Telefon: +90 (212) 385 00 00
Fax: +90 (212) 385 00 64
Email: info@planetler.com

Planet Mutfak Uydu Frekansları

Uydu: Türksat 2A
Planet Mutfak Frekans: 11804
Symbol Rate: 24444
Fec: 5/6

Planet Mutfak’ı izleyebileceğiniz alternatif yollar
D-smart: 99. kanal
Teledünya: 254. kanal
Tivibu: 201. kanal
Digiturk: 120. kanal