SON YAPILAN YORUMLAR
 • EKLENME TARİHİ: 03.01.2012
 • YORUM SAYISI: 3
 • İZLENME SAYISI: 4.226
 • SON GÜNCELLEME: 18.09.2014
 1. CEVAPLA mehmet / 12.06.2012 tarihinde yazdı.

  ya siz nasıl bir kanalsınız gece gündüz aynı filimleri oynatıp duruyorsunuz adres verinde size  filim yollim belki millet rahatlar yada şimdi aklıma geldi sizin kanalı silim

 2. CEVAPLA MEMDUH BİÇER / 17.08.2012 tarihinde yazdı.

  mehmet o işler senn dedigin gibi kolay degil telif hakkı var o filmi oynatabilmek için kaç lira cıkıyodr onların cebnden 😀

 3. CEVAPLA Murat Dayal / 13.08.2013 tarihinde yazdı.

  Bazı filimleri tekrar yayınlıyorsunuz. Aşkın Kıtabı filminide zaman zaman yayınlarsanız,memnun oluruz.BAŞARILAR DİLERİM.

Planet Sinema KANALI HAKKINDA DETAYLAR
planet-sinema-izle

Planet Sinema

Planet Sinema Hakkında Bilgiler

Kasım 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan ve Digiturk üzerinden yayın yapan kanal, belli gerekçeler nedeniyle farklı bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Planet Sinema kanalı artık Planet mutfak olarak yayın hayatına devam ediyor ancak belli bir zaman sonra yeniden bu kanala dönüş yapılacağı hakkında söylentiler olduğunu da belirtmek istiyoruz. Planet Sinema, adından da anlaşılacağı üzre sinema filmleri ile yayın hayatına devam eden ve bu konseptin hiçbir şekilde dışına çıkmayan bir kanal olarak sektöre adım attı ancak istediği başarıyı yakalayamadı, bu yüzden Planet mutfak olarak yayın hayatına devam ediyor. Planet sinema kanalında yer alan filmlerden biraz bahsedelim ve kanalın yeni konsepti ile ilgili de sizlere bilgi vermeye gayret gösterelim.

Yerli ve yabancı filmler ile birlikte günün ilk ışıkları ile yayınlarına başlayan Planet Sinema, daha çok yabancı filmlere ve popüler filmlere yer veriyordu. Özellikle klasiklerin çok fazla yer aldığı kanal ilk aşamada belli bir kitleye ulaşmayı başardı ancak arşiv eksikliği nedeniyle bu kitleden bir hayli uzaklaştı diyebiliriz. Planet sinema kanalı, özel bir konsept ile bizlere merhaba demişti ancak ülkemizde sinema sever sayısının az olması nedeniyle bu kanal da tarihe karıştı diyebiliriz. Şimdilerde Planet mutfak olarak yayın hayatına devam eden ve genellikle de hanımların takip ettiği kanallardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Planet Sinema, Planet mutfak değişikliği ile birlikte daha fazla insan ulaşmayı başardı diyebiliriz.

Planet mutfak, konsept olarak hanımlara hitap eden ve gün içerisinde yemek programlarının yer aldığı ve özel tariflerin sunulduğu bir kanal diyebiliriz. Planet sinema konsepti ile karşımıza çıkan çok fazla kanal yok aslında kıymeti bilinmesi gereken kanallardan bir tanesi idi fakat belli bir kitle yakalanamadı. Planet mutfak kanalını da takip etmenizi tavsiye ediyorum çünkü gerçekten özel lezzetler karşınıza çıkıyor ve kusursuz bir yayın akışı mevcut! http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden kanalı takibe alabilir ve gün içerisinde ne yemek yapsam stresinden biraz olsun uzaklaşabilirsiniz, bu aşamada kanal sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Planet Sinema İletişim Adresleri

Adres: Ebulula Mardin Cad. No: 53 34330 Levent / İstanbul
Telefon: 90 (212) 385 00 00
Fax: 90 (212) 385 00 64
E-Mail: info@planetler.com

Planet Sinema Uydu Frekansları

Uydu: Türksat 2 A batı
11804V sr:24.444
Fec:5/6
D-Smart: 99. Kanal
Tivibu :201. Kanal