SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 18.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 3.290
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Planet Türk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
planet-turk-izle

Planet Türk

Planet Türk Hakkında Bilgiler

Planet bünyesinde karşımıza çıkan çok fazla kanal var ve bu kanallardan bir tanesi de: Planet Türk. Kanalın konsepti belli ve bu konsept dışına hiçbir şekilde çıkılmadığını da belirtmek gerekiyor. Planet türk ile birlikte sizler de geçmişe dönebilir ve nostalji yapabilirsiniz. Eski Yeşilçam filmlerini sizlerin huzuruna getiren ve gerçek bir sinema kanalı olarak karşımıza çıkan Planet Türk, sahip odluğu kitleye en iyi şekilde hitap etmeyi başarıyor ve farklı konsepti ile de her geçen gün bu sayıyı en iyi şekilde arttırıyor. Türk filmi severlerin en çok tercih ettiği kanallardan bir tanesi olan Planet Türk, bu özel konsept sayesinde sektörde farklı bir yere sahip olduğunu da en iyi şekilde gösteriyor.

Planet Türk gibi özel kanalların sayısı çok fazla ancak hatırlayacağınız üzre Planet Sinema kanalının kapandığını ve artık Planet mutfak odluğunu belirtmiştik, umarız bu kanalın sonu da Planet Sinema’ya benzemez! Yalnızca yerli filmlere yer veren ve yabancı filmleri hiçbir şekilde bünyesine dahil etmeyen bu özel kanal çok fazla izleyiciye sahip ve bu geniş kitleyi de her geçen gün biraz daha arttırıyor diyebiliriz. Bu artış ile birlikte kanalın yerli film arşivi de genişliyor ve diğer kanallar gibi sürekli tekrar eden aynı filmleri vermiyor. Planet Türk, Yeşilçam filmlerinin yanı sıra sezonun en popüler yerli filmlerine de yer veriyor ve bu sayede gündemi de en iyi şekilde yakaladığını net bir şekilde söyleyebiliriz.

Planet Türk kanalını sizler de takip etmek ve gün içerisinde geçmişe dönmek isterseniz http://canlitvizle.web.tr adresi sizlere yardımcı olacaktır. Planet Türk ile birlikte çok sayıda kanalın yer aldığı sitemiz sayesinde sizler de evinizde sinema keyfini en iyi şekilde yaşayabilir ve film kültürünüzü de bir nebze olsun geliştirebilirsiniz. Yeşilçam ve daha fazlasını sizinle buluşturan Planet Türk, yabancı filmler konusunda net bir tavra ve katı bir tutuma sahip, bu yüzden zamanla kanalın konseptinin değişmeyeceğini de net bir şekilde söyleyebiliriz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu özel kanal ile baş başa bırakıyoruz.

Planet Türk İletişim Adresleri

Adres: Ebulula Mardin Cad. No: 53 34330 Levent / İstanbul
Telefon: 90 (212) 385 00 00
Fax: 90 (212) 385 00 64
E-Mail: [email protected]

Planet Türk Uydu Frekansları

Türksat 2A Batı
11804V sr: 24.444
Fec: 5/6
D-Smart: 100. Kanal
Tivibu:202. Kanal