SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 26.05.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 2.463
  • SON GÜNCELLEME: 18.10.2014
Power Türk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
power-turk-tv

Power Türk TV

Power Türk Hakkında Bilgiler

Radyo yayınları ile yayın hayatına ve sektöre adım atan ve hemen ardından uydu üzerinden televizyon dünyasına da adım atan özel kanallardan bir tanesi de: Power Türk. Gün boyu kesintisiz müzik keyif ile sizleri baş başa bırakan ve kaliteli yayın anlayışı ile göz dolduran bu özel kanalı sizler de online olarak takip edebilir ve sevdiğiniz sanatçıların en sevdiğiniz şarkılarını dinleyebilirsiniz. Klip ve şarkı konsepti ile müzik keyfini doyasıya yaşayabileceğini bir adres diyebiliriz ve profesyonel bir şekilde yayın yapan özel bir kanal olduğunu da belirtmek gerekiyor. Power Türk yayın akışına biraz sonra hep birlikte göz atacağız ancak bunun öncesinde müzik kategorileri hakkında bilgi vermek istiyorum. Power Türk, genel itibarıyla pop müzik üzerinden yürümeyi ve hareket etmeyi tercih ediyor.Hepinizin bildiği gibi ülkemizin en popüler müzik kategorilerinden bir tanesi pop müzik ve Power Türk de bunun fazlasıyla farkında!

Power Türk ile sizler de pop müziğin keyfini en iyi şekilde çıkarabilir ve kusursuz bir şekilde günü tamamlayabilirsiniz. Power Türk yayın akışı ile devam edelim ve gün içerisinde sizleri neler bekliyor hep birlikte bunlara göz atalım. Sabah 06:30 ile birlikte Power Türk güne merhaba diyor ve ilk yayın başlıyor. Pop Sabah adı ile karşımıza çıkan bu yayında adından da anlaşılacağı gibi güne hareketli bir şekilde başlamanız adına pop müzik yayını yapılıyor ve bu yayında herhangi bir şekilde kesinti meydana gelmiyor. Reklam ya da dj gibi müdahaleler mevcut değil, bu yüzden güne daha iyi başlamak adına tercih edilmesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

Power Türk kanalını canlı olarak takip etmek ve klipleri de gün içerisinde izlemek için sizler de http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden yayınlara dahil olabilir ve kanalı takibe alabilirsiniz. Power Türk ve daha fazlasını sizlerle buluşturan sitemiz sayesinde ücretsiz olarak online televizyon izleyebiliyor ve bilgisayar başından ayrılmadan bu keyfi daha kusursuz hale getirebiliyorsunuz. Kanal arama butonu da diğer kanallar için sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Power Türk İletişim Adresleri

Adres: Kuşbakışı Sk. No:43 34665 Nakkaştepe – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Izleyici temsilcisi: [email protected]

Power Türk Uydu Frekansları

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12265 MHz
Polarizasyon: V – Dikey
Symbol Rate: 27500
Fec: 5/6