SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 27.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 181
  • SON GÜNCELLEME: 27.12.2014
Rehber TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Rehber TV

Rehber TV

Rehber TV Hakkında Bilgiler

Ailenizin kanalı sloganını kullanan kanallardan bir tanesi olan Rehber Tv, dini kesimin ziyaret akınına uğrayan kanallardan bir tanesi ve bununla birlikte kısa haberler sunarak gündemden haberdar olmanızı da sağlıyorlar. Rehber Tv ile birlikte sizler de İslam dininin detaylarını öğrenebilir ve soru cevap yayınlar dahilinde merak ettiklerinizi de uzman kişilerden öğrenebilirsiniz. Rehber Tv, muhafazakar kesimin takip ettiği ve bu kesimi en iyi şekilde elinde bulunduran bir kanal ve web sitesi üzerinden de canlı yayınlarını sizlere ulaştıran bir kanaldır. Rehber Tv ile birlikte bu temaya sahip olan çok sayıda kanal var ve sizler de dilerseniz online dünya üzerinden bu kanal ve bu kanalları takibe alabilirsiniz.

Ülkemiz, hepinizin bildiği gibi çoğunluğu Müslüman olan bir ülke ve haliyle bu tarz konsepte sahip olan kanalları da daha popüler olması gayet normal bir durum. Dini istismar eden insanlardan uzak bir kanal olduğunu da belirtmekte fayda var çünkü son dönemde dini bir şeylere alet ederek bir şeyler yapmaya çalışan insan sayısı artmaya başladı. Rehber Tv, kaliteli isimlerin yayınlarını yaptığı ve insanları bilgilendirmek için hizmet veren bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Nur’dan Hüzmeler ve Ashab’ın Yolunda gibi çok özel programlara sahip olan bu kanalı sizler de takibe almak isterseniz biraz sonra önereceğimiz siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://canlitvizle.web.tr bağlantısı, siteye erişim sağlamanızı daha kolay hale getirecek ve sizleri direkt olarak siteye yönlendirecektir. Fark yaratan bir adres olduğunu, giriş yaptığınızda sizler de göreceksiniz. Profesyonel bir platform üzerinden yayın yapan çok sayıda kanal, bu adres üzerinde yayınlarını sürdürüyor. Sitenin, ücretsiz olarak hizmet verdiğini belirtmekte fayda var ve her geçen gün daha fazla ziyaretçi ile birlikte popülaritesini de arttırıyor.

Rehber Tv ve daha fazlasını tek bir çatı altında bulabileceğiniz ve yine tek bir tık ile tüm kanallara ulaşabileceğiniz bu özel site, farklı bir konsepte sahip ve her geçen gün bu konsept üzerinde değişiklikler yaparak sizlere daha özel bir site hazır etmeye gayret gösteriyorlar.

Rehber TV İletişim Adresleri

Adres: Baris Mah. 500 Evler Kavsagi Ebrar Sitesi No:1 Kayapınar / Diyarbakır
Telefon: 0 412 255 12 13

Rehber TV Uydu Frekansları

Frekans: 12130
Sembol Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: Vertical