SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 651
  • SON GÜNCELLEME: 23.01.2015
Rumeli TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Rumeli TV

Rumeli TV

Rumeli TV Hakkında Bilgiler

Balkan esintileri ile dopdolu yayınlar sizleri bekliyor… Rumeli Tv, İstanbul menşeli bir kanal ve hitap ettiği kesimle en iyi şekilde özdeşleşmeyi başarmış olan bir kanal olduğunu da söylemek mümkün. Deneyimli kadrosu ve güçlü cihazları ile yayın hayatına daha profesyonel bir şekilde devam eden kanal, internet sitesi üzerinden de yayın hayatını sürdürüyor. Kanalın soysa mecralarda da çok aktif olduğunu görebiliyoruz ve özellikle Facebook, Youtube, Twitter gibi mecralarda çok sayıda abone ve takipçisi olması da kanalın ne denli popüler olduğunu gösteriyor. Sosyal medyada etkili olmaları kanalın popülaritesinin de her geçen gün artmasına neden oluyor ve bu anlamda gerçekten sağlam adım attıklarını da görebiliyoruz.

Rumeli Tv, kendine has bir tarz ile yayın hayatını sürdürüyor ve profesyonel isimlerin de katılımı ile daha profesyonel hale geliyor. Sizler de Rumeli Tv kanalını izlemek isterseniz web sitelerini ya da online adresleri ziyaret ederek bu eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Rumeli Tv ile birlikte farklı konseptlere de göz atmak isterseniz eğer, az sonra sizlere tavsiye edeceğimiz site aracılığı ile bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cti.web.tr adresini tercih ederek sizler de farklı kanallara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz ancak daha da önemlisi, güçlü alt yapı sayesinde diğer internet sitelerinde yaşadığınız anlamsız sorunları bu sitede yaşamazsınız. Popüler adreslerden bir tanesi olduğu için bizler de bu siteyi tavsiye ediyoruz ve her geçen gün daha fazla ziyaretçi ile bu sektördeki lider adres olmayı da başarmış durumda.

Kanal seçimi yapma konusunda, ya da ne tür yayınları takip etsem konusunda sizler de karar veremiyorsanız, bu adres sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Sunduğu kategoriler ve benzer kanallar önerisi ile birlikte bunu en iyi şekilde başaran site, ziyaretçilerini memnun etmek adına hizmet kalitesini ve kanal sayısını da her geçen gün arttırıyor. Online olarak televizyon izlemek isteyenlerin en çok tercih ettiği bu adreste sizler de yerlerinizi ayırtabilir ve dilediğiniz kanalı tek bir çatı altında kolayca bulabilirsiniz.

Rumeli TV İletişim Adresleri

Adres: Cihanşah sokak. No :1 Kat: 5-6 Çağlayan Kağıthane İstanbul
Web Sitesi: http://www.rumelitv.com.tr
Eposta: [email protected]
Telefon: 0 212 233 22 11 – 0 212 233 36 05
Faks: 0 212 233 66 86

Rumeli TV Uydu Frekansları

Frekans: 11196
Sembol Oranı: 30000
FEC: 5/6
Polarizasyon: vertical