SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 18.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 199
  • SON GÜNCELLEME: 18.10.2014
Samanyolu Haber KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Samanyolu Haber

Samanyolu Haber

Samanyolu Haber Hakkında Bilgiler

Haber, spor, maç yayınları ve dini yayınlar ile geniş bir yayın yelpazesi ile karşımıza çıkan ve çok sayıda izleyici kitlesi ile göz dolduran bir kanal Samanyolu ancak Samanyolu Haber daha farklı bir kanal olarak karşımıza çıkıyor ve yine bu kanal bünyesinde hizmet verdiğini ve bir alt kategori olduğunu belirtmek gerekiyor. Samanyolu Haber, adından da anlaşılacağı üzere tamamen haber kanalı olarak bizleri selamlıyor ve bu şekilde hizmet veriyor. Yine Fethullah Gülen Hocaefendi’nin bünyesinde hizmet veren ve genellikle de onunla ilgili haberlere yer veren bu kanal pek objektif bir tavra sahip değil!

Ülke gündemini yakından takip etmek ve dünya gündemine de göz ucu ile bakmak isterseniz sizler de Samanyolu Haber kanalını tercih edebilir ve gün içerisinde bu kanaldan hizmet alabilirsiniz. Samanyolu Haber yayınlarını Fethullah Gülen’in kardeşinin yaptığını da belirtmek gerekiyor. İktidar ile yaşadıkları tartışma nedeniyle zor dönemler geçiren ancak bu dönemi de kısa sürede atlatan kanalı sizler de takibe alabilirsiniz. Samanyolu Haber, kendine has konsepti ve yayıncılık ilkesi ile Mehtap Tv gibi kemik kitlesini oluşturmuş durumda ve bu kitlenin dışına taşma gibi bir niyeti de yok! Hizmet için yayınlarına devam eden ve bu kitleye ulaşmayı tercih eden Samanyolu Haber, yayıncılık konusunda da oldukça başarılı ve güçlü bir kimliğe sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Samanyolu Haber yayınlarını online olarak takip edebileceğiniz bir platform oluşturduk ve bu platform üzerinden sizler de kanala ulaşarak yayınlarını takibe alabilirsiniz. Haber izlemek ve gündeme yakın olmak adına listelerinize dahil edebileceğiniz özel bir kanal olduğunu düşünüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz. Samanyolu Haber ile birlikte gündemi ayaklarınıza kadar getiren çok sayıda kanal var ve yine sizler için bu kanalları tek bir çatı altında toplamaya devam ediyoruz. Hizmet dünyasının en özel kanalı olan Samanyolu Haber, fark yaratan konsepti ve çok özel yayınları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor ve her geçen gün biraz daha gelişme kaydeden kanallar arasında yerini alıyor.

Samanyolu Haber İletişim Adresleri

Adres: Kısıklı Mah. Ferah Cad. Reşat Bey Sokak. No:12 Çamlıca Üsküdar, İstanbul
Email: info@samanyolu.tv
Telefon / Fax: 0216 524 95 24 / 0216 344 38 03

Samanyolu Haber Uydu Frekansları

TÜRKSAT: 4A 42 E
FREKANS: 12079
POLARİZASYON: YATAY (H)
SYEMBOL RATE: 6400
FEC: 5/6
DIGITURK 46.KANALDA
D-SMART 93.KANALDA
KABLO TV S 27.KANALDA
TELEDÜNYA 48.KANALDA
TİVİBU 61.KANALDA