SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 16.12.2011
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 3.511
  • SON GÜNCELLEME: 06.09.2014
Samanyolu Tv KANALI HAKKINDA DETAYLAR
samanyolu-tv-izle

Samanyolu

Samanyolu TV Hakkında Bilgiler

Muhafazakar kesimin çok daha sıkı takip ettiği kanallardan bir tanesi olan Samanyolu Tv, son dönemde hitap ettiği kesime ulaşma konusunda sıkıntı yaşıyor diyebiliriz. Özellikle Cemaat ve Akp tartışmaları ile birlikte kopmalar meydana geldi ve Samanyolu tv tarafını net bir şekilde belli etti. Samanyolu Tv, daha çok İslami yayın konsepti ile karşımıza çıkan ve ders verici nitelikteki diziler ile dikkat çekmeye çalışan özel kanallardan bir tanesidir. Uzun soluklu dizileri ve 5. Boyut tarzı özel hikayeleri ile farklı bir kanal olduğunu gösteriyor ve bizler de sitemizde bu kanala yer vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz Samanyolu Tv ekranlarında karşımıza çıkan ve popüler olan dizilerden bazılarına göz atalım.

Samanyolu Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi: Şefkat Tepe. Her gün 21:00’da ekranla gelen ve zaman zaman özet görüntüleri ile karşımıza çıkan bu dizinin ana teması ülkemizin en büyük sorunları olarak lanse edilen Türk-Kürt sorununu konu edinen bir anlayışa sahip. Bilinen gerçeklerin en iyi şekilde dile getirildiği bu dizi Samanyolu Tv izleyicilerinin en çok takip ettiği diziler arasında yer alıyor ancak şimdilerde daha popüler olan yayınlar arasında iftar menüsü gösterilebilir. Hepinizin bildiği gibi Ramazan Ayı gibi özel aylarda Samanyolu Tv çok daha fazla insan hitap ediyor ve sahur-iftar özel yayınları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Samanyolu Tv yayın akışına bir kez daha göz attığımız takdirde hafta içi her gün Oktay Usta ile Yeşil Elma’nın 14:20’de ekranlara geldiğini görüyoruz. Oktay Usta’nın iftar için çok özel tarifleri ve çok özel lezzetleri sizlere sunuluyor ve canlı yayın ile karşınıza geliyor. Samanyolu Tv, bu isim ve bu program sayesinde reklamını çok daha iyi şekilde yaptı diyebiliriz çünkü hanımların en çok takip ettiği isim ve programlardan bir tanesi olduğunu görebiliyoruz. Sizler de Oktay Usta’yı ve Samanyolu Tv’yi takibe almak isterseniz http://canlitvizle.web.tr/ adresi ile karşınıza çıkan sitemizden yardım alabilir ve gün içerisinde sık sık sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz kanalın yayınına göz atabilirsiniz.

Samanyolu TV İletişim Adresleri

Sorumlu Müdür: Abdullah Bağ
Email: izleyicitemsilcisi@samanyolu.tv
Adres: Ferah Mah.Reşatbey Sok. No: 12 34692 Büyükçamlıca – İstanbul – Türkiye
Telefon: 0 216 524 9 524
Fax: 0 216 344 38 03

Samanyolu TV Uydu Frekansları

TÜRKSAT STV FREKANSI
STV FREKANS: 12079
POLARİZASYON: HORİZANTAL (H)
SYEMBOL RATE: 6400
FEC: 5/6

STV – Diğer Platformlar
DIGITURK 35.KANALDA
D-SMART 28.KANALDA
KABLO TV S 12.KANALDA
TELEDÜNYA 28.KANALDA
TİVİBU 6.KANALDA