SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 12.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 143
  • SON GÜNCELLEME: 12.10.2014
Semerkand TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Semerkand TV

Semerkand TV

Semerkand TV Hakkında Bilgiler

2010 yılında bu sektöre adım atan ve yaklaşık olarak 4 senedir kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden Semerkand TV, gönüllerinize hitap etmeye devam ediyor. Gönüller bir olsun düşüncesi ile yola çıkan ve İslami kesime en iyi şekilde hitap etmeyi başaran bu kanal, sohbetler ve dini programlar ile daha muhafazakar bir konsept ile hizmet vermeye devam ediyor. Yayınlarımızı hocalarımızın rehberliği eşliğinde yapıyoruz diyen Semerkand Tv görevlileri, İslam dinini en iyi şekilde anlatabilmek ve dinin emirlerini hep birlikte yerine getirebilmek adına hizmet verdiklerini söylüyorlar. Bu hizmet dünyasında yer alan birçok kişi de Semerkand Tv ekranları karşısında yerini almaya devam ediyor. Dini yayınların yanı sıra Müslümanlara hiçbir şekilde zarar vermeyecek ve onları huzura kavuşturacak yayınlara da yer veriyorlar. Güncel, aktüel, keyif verici yayınlar ile birlikte islamın ışığında yoluna devam eden Semerkand Tv, televizyon dünyasında çok yeni olmasına rağmen kısa sürede kendine has bir kitle yaratmayı başarmış ve bu kitleye de en iyi şekilde hitap etmeye devam etmektedir.

Değerlerimizi yayın hayatına aktarıyoruz diyen yayıncı kuruluş, aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz fayda yayınlar ile sizleri selamlıyor ve az önce de belirttiğimiz gibi İslami değerlere zarar verecek herhangi bir yayın yapmıyorlar. Haber, ekonomi, aile, aktüel gibi konsept çalışmaları ile aslında normal bir kanal gibi görünebilir ancak verilen ağırlık dini ögeler üzerine diyebiliriz.

Semerkand Tv yayın akışında değerli isimlerin yer aldığını ve canlı sohbetler ile insanları bilgi sahibi yaptıklarını da görebiliyoruz. Semerkand Tv yayınlarını sizler de takip etmek ve dini değerlerinizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz http://canlitvizle.web.tr/ adres sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Çok sayıda televizyon kanalı ile birlikte farklı konseptleri de sizlere sunan bu adres, güncelliğini en iyi şekilde korumaya devam ediyor. Semerkan Tv ve buna benzer yayın yapan çok sayıda kanal yine bu adreste ücretsiz olarak sizlerin huzuruna çıkıyor ve televizyon keyfinizi çok daha iyi yerlere taşımak adına profesyonel bir şekilde sizlerin karşısına çıkıyor.

Semerkand TV İletişim Adresleri

Adres: Eyüp Sultan Mah. Esma Sk. No:7/A 34885 Samandıra/Sancaktepe İstanbul
Telefon: 0216 564 25 00
Email: [email protected]

Semerkand TV Uydu Frekansları

Frekans: 11558 MHz
Polarizasyon: Yatay V
Sembol Oranı: 30000
FEC: 3/4

Teledünya 15. Kanal HD 59. Kanal SD
D-smart 95. Kanal
Tivibu 173. Kanal