SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 30.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 864
  • SON GÜNCELLEME: 30.11.2014
Show Türk KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Show Türk

Show Türk

Show Türk Hakkında Bilgiler

Show Tv yayınlarını Avrupadaki yurttaşlarımıza aktarmak adına kurulmuş olan ve yine Show bünyesinde hizmet veren bir kanaldır. Show Tv’de izleyebileceğiniz tüm yayınları an be an buradan da takip edebiliyorsunuz ancak zaman zaman yayın akışında farklılıklar olabiliyor. Yurt dışında yaşamını sürdüren gurbetçilerimizin sıkı takipçisi olduğu kanallardan bir tanesidir ve online olarak da kendi web siteleri üzerinden yayın yapmaktadırlar. TMSF tarafından bir dönem el konulan kanal yeniden kendi sahiplerine verilmiş durumda ve bağımsız olarak yayınlarına devam ediyor. Show Türk kanalını sizler de web site üzerinden ve tv karşısından takip edebilirsiniz ancak bunun için belli başlı frekans ayarları da şart.

Show Türk ekibi online dünyada yerini alarak bize göre en iyisini yaptı ve bu sayede daha fazla insan ulaştı diyebiliriz. Erişim sağlamak artık daha kolay hale geldi ve sizler de Show Türk yayınlarını biraz sonra vereceğimiz site üzerinden takip edebilirsiniz. Show Türk ile birlikte bu kanala bağı diğer alt kanalları da yine kategorilerden kolayca bulabilir ve yayınlara ulaşabilirsiniz. Show Türk, Show Tv ile aynı yayın listesine sahip ancak genellikle eski dizilerin özetleri şeklinde yoğun bir listeye de sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Show Türk ile birlikte sizler de dizi dünyasını yakından takip etmek isterseniz http://canlitvizle.web.tr bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden yayınlar devam ediyor ve yazımızın başından beri söylediğimiz gibi çok sayıda kanal da yine bu adreste karşınıza çıkıyor. Dizi izlemek ya da yurt dışından bu kanalı takip etmek isterseniz verdiğimiz link sizlere yardımcı olacak ve beklentilerinizi de fazlasıyla karşılayacaktır. Televizyon izlemek online olarak ne karda keyif verici, ya da ne karda sorunsuz diye düşünebilirsiniz ancak emin olun site sizlere hiçbir şekilde sorun yaşatmıyor ve dilediğiniz kanalı saniyeler içerisinde karşınıza çıkartıyor. Fark yaratan bir adres olarak sektörde yerini alan ve her geçen gün yeni bir kanal ile bizleri selamlayan bu özel site ile birlikte artık internet bağlantılarınızın olduğu her yerden sizler de dünya televizyonlarını takip edebileceksiniz.

Show Türk İletişim Adresleri

Şirket Unvanı: AKS TELEVİZYON REKLAMCILIK VE FİLMCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İzleyici Temsilcisi: Eren ASAN
Ticaret Sicil No: 279504/227086
Adres: Kemerburgaz Cad. Cendere Mevkii No:29 AYAZAĞA – ŞİŞLİ – İSTANBUL
Telefon: 0212 331 55 55
E-posta: [email protected]

Show Türk Uydu Frekansları

Frekans: 11047 veya (11048) | Pol: H | SR: 4795