SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 25.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 37.858
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Sinema TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
sinema-tv-izle

Sinema TV

Sinema TV Hakkında Bilgiler

Sinema tutkunları için özel olarak hazırlanmış kanallardan bir tanesi ile karşınıza çıkıyoruz. Daha önce bu konsept ile yayın hayatına başlayan ancak kısa bir süre sonra sektöre veda eden çok fazla kanal oldu ancak Sinema Tv bu kanallar arasında yer almıyor ve uzun soluklu kanallardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sinema Tv, kusursuz yayın akışı ve konseptini bozmadan ilerleyen karakteri ile göz doldurmaya devam ediyor ve sinema tutkunlarının yakından takip ettiği kanallardan bir tanesi olarak sizlerin huzuruna çıkıyor. Sinema Tv ile birlikte sizler de sezonun en popüler filmlerini takip edebilir ve özellikle hafta sonlarınızı çok daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sinema Tv, yayın akışına göz atıldığında gün boyu sinema filmleri ile karşımıza çıkan bir kanal olarak bizleri selamlıyor ve yerli filmler ile birlikte yabancı filmlere de çok fazla yer veriyor. Sinema Tv tarzı yayın yapan kanallara göz atarsanız eğer genellikle yabancı filmlerin çok daha fazla olduğunu sizler de görebilirsiniz ancak sinema Tv daha çok yerli filmlere yer veriyor ve yayın akışında da bu filmleri görebiliyoruz. Sezonun en popüler filmleri ile süslenmiş olan bu kanal sayesinde sizler de sinema tutkusunu bir adım öne çıkarabilir ve günü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Sinema Tv ve daha fazlası için sizlere hizmet vermeye devam ediyor ve http://canlitvizle.web.tr/ adresinde karşınıza çıkıyoruz.

Sinema salonlarında vakit kaybetmenize gerek yok çünkü Sinema Tv, en yeni filmleri ücretsiz olarak evlerinize getiriyor ve sizlere daha keyifli dakikalar yaşatıyor. Yerli film ve yabancı filmlerin belli bir yayın akışı ile karşınıza çıktığı bu kanalı sizler de takibe alabilir ve sinema gündemini de yakından takip edebilirsiniz. Sinema Tv konseptine sahip çok fazla kanal kalmadı, bu yüzden kıymeti bilinmesi gereken kanallardan bir tanesi olduğunu düşünüyor ve site olarak bu kanalı sizlere tavsiye ediyoruz. Kusursuz bir gün geçirmek ve en yeni filmleri izlemek adına sizler de tercihinizi bu kanaldan yana yapabilir ve günü daha özel hale getirebilirsiniz.

Sinema TV İletişim Adresleri

Web adresinden ulaşabilirsiniz.

Sinema TV Uydu Frekansları

Kanalları izleyebilmek D-Smart, Teledünya, SuperPlay veya Tivibu Web abonesi olmanız yeterli. Detaylı bilgi ve satın almak için:
D-Smart: www.dsmart.com.tr /444 55 65
Teledünya: www.turksatkablo.com.tr /444 0 126
SuperOnline/ SuperPlay : play.superonline.com /0850 222 0 222
Tivibu Web : www.tivibu.com.tr/web /444 0 375
Tivibu Ev : www.tivibu.com.tr/ev /444 0 375