SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 01.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 356
  • SON GÜNCELLEME: 01.12.2014
Sports TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Sports TV

Sports TV

Sports TV Hakkında Bilgiler

Ülkemizde sanırım erkeklerin tek vazgeçemeyecekleri şey: Spor. İnanılmaz pirim yapan ve erkeklerin faklı dallarda da olsa sıkı takipçisi olduğu bu kategori üzerinden televizyonlar da güzel para kazanmayı başarıyor. Talebe karşılık vermek için harekete geçen çok sayıda kanal var ve bizler de bu kanalları sitemizde toplamaya devam ediyoruz. Sports Tv adını daha önce duymuş olabilirsiniz ve belki de birçoklarınız bu kanalı yakından takip ediyor ancak henüz bilgi sahibi olmayan spor tutkunları için televizyonu biraz daha yakından tanıtalım istedik. Sports Tv kanalı, Almanya basketbol liginin yayın haklarını almış durumda ve Bayern Münih, Brose Basket gibi önemli takımların yer aldığı bu ligdeki tüm karşılaşmaları sizler de kanal üzerinden takip edebilirsiniz.

Sports Tv aracılığı ile basketbol hakkında bilgi sahibi olabilir ve son periyot programı ile de ülke basketbolunun gelişimini takip edebilirsiniz. Sports Tv yalnızca basketbol ile değil,tüm dünya sporları ile ilgileniyor ve bu ilgiyi de net bir şekilde sizlere sunuyor. Sports Tv yayın akışına bakıldığında basketbol ve futbolun biraz daha ağır bastığını görüyor ve bunu da normal karşılıyoruz. Ülkemizde en çok takip edilen spor dalı futbol fakat zaman zaman basketbolun da belli dönemlerde çıkış yakaladığını ve sabit izleyici kitlesinin yanı sıra farklı kesimlere de hitap ettiğini görebiliyoruz.

Sports Tv, bunun bilincinde hareket ediyor ve hem futbol, hem de basketbol konusunda Almanya ligine biraz daha fazla önem veriyor diyebiliriz. Bundesliga özetleri ile birlikte haftanın maçlarını da bulabileceğiniz ve gollerine ulaşabileceğiniz bu kanalı dilerseniz kendi web siteleri üzerinden, dilerseniz de http://canlitvizle.web.tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Futbol ve basketbolun yanı sıra farklı spor dallarını da yakından takip edebileceğiniz bu özel kanal ile birlikte artık sizler de spora daha yakın olacak ve güzel bir gün geçirebileceksiniz. Spor tutkunu olan erkeklerin çok yakından takip ettiği bir kanal ve online olarak da hizmet veriyor olması izleyenlerin işini daha kolay hale getiriyor, diledikleri zaman bilgisayar karşısında takip etmelerine yardımcı oluyor.

Sports TV İletişim Adresleri

Adres: Ata Center Ahi Evran Cad. No:1 Kat:G1 34398 Maslak / İstanbul
Telefon – Faks: +90 212 329 26 90 – +90 212 328 17 86
E-posta: [email protected]
Reklam – Satış: [email protected]

Sports TV Uydu Frekansları

Digitürk: 82. Kanal
D-smart: 84.
Teledünya: Kanal 135.
Tivibu: Kanal 84.
Sports TV HD: Digitürk 376. Kanal

Uydu Bilgileri
Türksat 2A, 11958 V. 27500 5/6